Amal Clooney na randce z Georgem odsłoniła UMIĘŚNIONY BRZUCH. "Rzadki i godny pozazdroszczenia widok"

Amal Clooney, George Clooney

Amal Clooney, George Clooney (East News)

Amal Clooney zaprezentowała się w innej odsłonie i odsłoniła umięśniony brzuch. To z pewnością rzadki widok, ale efekt był taki jak zwykle. Zachwycający.

Amal Clooney to już ikona stylu. Zachwycanie się nią powoli staje się nudne, ale cóż zrobić. Po prostu nie potrafimy inaczej. Prawniczka albo pokazuje się w eleganckich strojach przeznaczonych na oficjalne spotkania (np. na spotkaniu z Angelą Merkel), albo bryluje na salonach w zjawiskowych sukniach (np. na festiwalu filmowym w Berlinie). Tym razem paparazzi spotkali ją i George'a Clooneya w Berlinie w drodze na randkę do restauracji, a Amal zaprezentowała się w innej odsłonie. Miała na sobie szerokie spodnie i krótki top, który odsłonił jej umięśniony brzuch. Na strój narzuciła czarny płaszcz. No i co? Znowu zachwyt. Prawniczka wyglądała świetnie. Unikatowość takiego widoku podkreślił portal "Daily Mail".

Zaprezentowała rzadki widok, gdy pokazała godny pozazdroszczenia umięśniony brzuch, gdy wystąpiła w odsłaniającym skórę, ale jednocześnie eleganckim zestawie - czytamy.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

BP

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (2)
Amal Clooney na randce z Georgem odsłoniła UMIĘŚNIONY BRZUCH. "Rzadki i godny pozazdroszczenia widok"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Kasia

    Oceniono 1 raz 1

    nie zauważyłam na tych zdjęciach umięśnionego brzucha, nawet zwykłego brzucha...

  • Gość: ehhh

    0

    pal szesc ten kawalek skory, ciekawszy dla katoli powinien byc ten "gender" - ona/on trans, on - gej albo bi, toz to grzech!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX