Fanki Adele pozują do zdjęcia. Nagle zjawia się ONA. "Zareagowalibyście tak samo". Musicie to zobaczyć!

Adele zaskakuje fanów

Adele zaskakuje fanów (Screen z kanału YouTube BBC America)

Pozujesz do zdjęcia, nagle ktoś mówi ci "cześć", odwracasz się, a tam... Adele. Brzmi abstrakcyjnie? Być może, ale to nie jest nasza wyobraźnia. W takiej sytuacji znalazło się kilka fanów wokalistki, a ich reakcję po prostu musicie zobaczyć.

Adele nagrała specjalny walentynkowy koncert dla BBC America. Kilka osób przybyłych na imprezę dostało szansę zrobienia sobie zdjęcia z Oscarem, który piosenkarka dostała za utwór "Skyfall". Jak się okazało, nie tylko z nim. Nieświadomi niczego fani pozowali do fotografii z samą Adele, która wraz z komikiem Grahamem Nortonem, wygłupiała się na drugim planie. Robiła głupie miny i świetnie się bawiła. Potem jakby nigdy nic podchodziła do fanów, a ich reakcja na zwykłe "cześć" idolki, była taka jak się domyślacie. Totalne zaskoczenie.

AdeleScreen z kanału YouTube BBC America

Jeśli znaleźlibyście się na ich miejscu, prawdopodobnie byście się śmiali, płakali i przytulali Adele - jak oni - twierdzą redaktorzy Huffington Post.

Adele może pochwalić się milionami sprzedanych płyt, ale mimo ogromnego sukcesu, wciąż pozostaje sobą. Swobodna i z dystansem do siebie. I jak tu jej nie kochać?

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (3)
Fanki Adele pozują do zdjęcia. Nagle zjawia się ONA. "Zareagowalibyście tak samo". Musicie to zobaczyć!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ViscaElBarca

  0

  I to właśnie w niej kocham, że pomimo ogromnej sławy jest nadal sobą. Szacun!

 • iwko2

  0

  nie widziałem że z takim wyprzedzeniem nagrywa się walentynkowe koncerty. Widziałem ten program na BBC kilka tygodni temu i nie było słowa o walentynkach

 • Gość: aga

  0

  ona jest nie do podrobienia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX