Ola Ciupa na egzotycznych wakacjach. Teraz pozuje z tygrysami i słoniem. Oburzenie: Pusta blondyna. I odpowiedź

Ola Ciupa

Ola Ciupa (Screen z instagram.com/ola_ciupa)

Ola Ciupa na Instagramie opublikowała obszerną fotorelację z wakacji w Tajlandii. Na początku dominowały słodkie zdjęcia w bikini. Gdy pokazała zdjęcia z dzikimi zwierzętami, rozzłościła fanów - padło mnóstwo krytycznych komentarzy.

Ola Ciupa wypoczywa w Tajlandii. Pokazywaliśmy Wam już jej zdjęcia z plaży. To był jedynie początek, jak się okazało, obszernej fotorelacji. Na Instagramie celebrytka opublikowała kolejne zdjęcia. Dominują oczywiście selfie w bardzo skąpym bikini. Jednakże zaskoczyła czymś jeszcze - do zdjęć pozowała z dzikimi zwierzętami: z tygrysami oraz słoniem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ciupa chyba nie przypuszczała, że jej zdjęcia wzbudzą aż tyle emocji. Fani wyrazili swój niesmak w komentarzach. Zasugerowali, że tygrysy z którymi pozowała do zdjęć są pod wpływem środków odurzających:

Ciekawe czy wiesz ze te tygrysy są nacpane by nie były agresywne... Trochę ich szkoda...
Te tygrysy sa upijanie i narkotyzowane wylacznie dla pieniędzy turystów :/ gratulacje
pusta blondyna...
No to nie jest akurat zbyt madre...
Ciekawe czy wiesz, że te tygrysy są naćpane, by nie były agresywne... Trochę ich szkoda...
Te tygrysy są upijanie i narkotyzowane wyłącznie dla pieniędzy turystów. Gratulacje.
Pusta blondyna.
Zwierzaki są na dragach, żeby były spokojne.

Modelka odpowiedziała na zarzuty fanów. Zapewniła, że zwierzętom nie dzieje się żadna krzywda.

Wszędzie była informacja, że nie są na żadnych dragach! Są wychowywane od małego z ludźmi, oswojone, i są zasady których trzeba przestrzegać.

Ciupa bardzo się zdenerwowała. Jednej z fanek mocno odpowiedziała:

Jeśli informacje będziesz pobierała z komentarzy internautów, to sukcesów Ci nie wróżę.

 

KS

 

POLUB NAS

Zobacz także
 • Ola Ciupa Ola Ciupa pokazała pupę w opiętej spódnicy. "Ćwiczę, ale tylko trochę"
 • Ola Ciupa Ola Ciupa na siłowni. Seksowny strój, mocny makijaż. A ciało? "Daleko mi do 6-paka"
 • Sami nie wiemy, czemu w zasadzie ma służyć moda na niemiłosiernie ściśnięte piersi. Tak "potraktowany" biust z pewnością wygląda na większy, ale czy na ponętniejszy? Oceńcie sami. Faktem jest, że wśród gwiazd są takie, które mają do tego słabość. Piersi ściśnięte tak, że LEDWO ODDYCHAŁY. Agata Młynarska zdecydowanie przegięła, a Annie Musze wyszło całkiem nieźle
Komentarze (8)
Ola Ciupa na egzotycznych wakacjach. Teraz pozuje z tygrysami i słoniem. Oburzenie: Pusta blondyna. I odpowiedź
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 8 razy 6

  Jak zobaczy napis obok swojego zdjęcia: Ola jest mądra - to też uwierzy?:))

 • morgana50

  Oceniono 2 razy 2

  a to pustogłowia się złoszczą ?!?!? dobrze, że nauczyła się czytać, bo bez dużych problemów może czytać obwieszczenia i święcie w nie wierzyć!!!! papier/ dykta są cierpliwe i wytrzymałe,dobrze zniosą bzdury na nich wypisywane !!!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  pusta glowa-co toto soba reprezentuje oprocz glupoty ????

 • dodosdontquack

  Oceniono 2 razy 0

  No glupia... dala sobie wmowic albo woli przed soba udawac, ze zwierzatka sa oswojone i im tak fajnie. I jeszcze zamiast zamknac gebe i pokalac sie za te glupote, broni jej. Te zwierzeta sa "zlamane". Prosze, filmik na zachete: www.onegreenplanet.org/animalsandnature/breaking-the-spirit-of-elephants-for-use-in-the-tourism-industry/

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 4 razy -2

  A dla mnie nie ma znaczenia czy internauci mają rację z tym, iż te zwierzęta są otumaniane czy nie. Bo już sam fakt, że ludzie decydują się na robienie sobie zdjęć z dzikimi zwierzętami jakby to były domowe zwierzaki już jest niewłaściwym zachowaniem. Nie ważne, czy te zwierzęta są w danym kraju wychowywane od małego z ludźmi. Co kraj to inne obyczaje, i albo by się z nimi zgadzamy albo nie. A to że ona się zgadza na to, i nie widzi nic złego w robieniu sobie takich fotek, to świadczy tylko o jej głupocie i próżności. Przecież te zwierzęta są oswajane z ludźmi, bo miejscowi wiedzą, że Europejczycy dużo zapłacą za połechtanie swojej próżności, na tym miejscowi zarabiają. Dla mnie to wstyd, że dzikie zwierzęta robią za produkt uboczny zaspokajania ludzkiego próżnego ego. To że ludzie produkują futra z zwierząt, to wcale nie musi oznaczać iż zaraz musimy te futra nosić, prawda? To że można zrobić sobie zdjęcie z dzikim kotkiem, nie oznacza że zaraz trzeba to pochwalać i robić sobie z nim zdjęcia. Dzikie zwierzęta należą do natury, a nie służą ludzkim zachciankom.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 6 razy -2

  A dla mnie nie ma różnicy czy internauci mają rację z tym otumanianiem zwierząt czy nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX