Kuba z "Rolnik szuka żony" rozstał się z Krystyną. Ostra wymiana zdań na FB. Ona już usunęła wpis

Krystyna i Kuba z

Krystyna i Kuba z "Rolnik szuka żony" (Screen z facebook.com)

Kuba i Krystyna z "Rolnik szuka żony" rozstali się. Informację o rozpadzie związku przekazała Krystyna na swoim Facebooku. Na reakcję Kuby nie trzeba było długo czekać - odpowiedział swojej byłej dziewczynie w tabloidzie.

Związek Kuby i Krystyny z "Rolnik szuka żony" należy już do przeszłości. Informacje o tym, że są parą pojawiły się pod koniec zeszłego roku. W mediach społecznościowych oboje publikowali posty oraz zdjęcia sugerujące to, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Ich związek był prawdziwą sensacją - w końcu Kuba starał się o względy Ani, a Krysia dostała kosza od Roberta. Po kilku miesiącach sielanki para nie jest już razem. Krystyna poinformowała fanów o rozstaniu na swoim fanpage'u. Nie przebierała w słowach - w swoim wpisie wyraźnie sugerowała, że to Kuba zawinił. Niedługo potem post usunęła:

W dniu dzisiejszym kończy się kolejny rozdział mojego życia. Są ludzie ważni i ważniejsi. Pamiętajmy, że życie jest krótkie! Nie marnujmy go na chamskich ludzi i nieuczciwe zachowania. Mężczyźni przychodzą i odchodzą, a przyjaciółki zostają! Więc skoro mężczyzna nie jest w stanie szanować moich przyjaciół, to jest nam zdecydowanie nie po drodze!
P.S. Słowo wybacz nic nie kosztuje, a tak wiele zmienia. A pomaga się z chęci, a nie żeby cokolwiek komuś udowodnić! Shame on you, shame on me! - napisała na swoim Facebooku Krystyna.

Kuba i Krystyna z Screen z TVP 1/screen z facebook.com

Co na to sam zainteresowany? Kuba udzielił komentarza serwisowi Fakt24.pl. W przeciwieństwie do Krystyny - był oszczędny w słowach. Z jego relacji wynika, że powodem rozstania była dzieląca ich odległość:

Ze względu na pracę przeprowadziłem się do Łodzi, nie mieszkam już w Warszawie. Nie chcę komentować wpisu Krystyny i w jakikolwiek sposób zaogniać sytuacji - wyznał uczestnik reality-show.

Krystyna odniosła się do oświadczenia byłego partnera. Na Facebooku opublikowała artykuł z wywiadem Kuby. Zamieściła także krótki komentarz:

Co się stało, to się stało... Życie nie stoi w miejscu
Co się stało, to się stało... Życie nie stoi w miejscu.

KS

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (14)
Kuba z "Rolnik szuka żony" rozstał się z Krystyną. Ostra wymiana zdań na FB. Ona już usunęła wpis
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Sylwia

  Oceniono 3 razy 3

  Pasowali tak do siebie, jak pies do jeża. Podtatusiały gość i niewiele młodsza pindzia, siląca się by pozwać na podlotka.
  Zresztą, to chyba taki trend, dlatego postało określenie: "dzidzia - piernik".

 • Gość: ja

  Oceniono 2 razy 2

  Taki wielki ch... mnie życie tych ludzi obchodzi, że tak wielkiego sobie nie potraficie wyobrazić nawet.

 • Gość: marcinr

  0

  Oto jest gość który lata po programach nie jakiś rolnik , tylko ustawiam i sciema

 • Gość: bodzio

  Oceniono 2 razy 0

  Od początku było wiadomo, ze to tylko show, ktore z miłością nie ma nic wspólnego.

 • fanizymiko

  0

  Ale w ogóle kto to jest?

 • baba_jaga

  0

  ALE DRAMAT ! !! !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX