Maja Bohosiewicz założyła bloga. Temat? Oczywiście CIĄŻA. Jest i zaskoczenie. To ZDJĘCIE W TLE

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz (Instagram.com/majabohosiewicz/)

Maja Bohosiewicz jest bardzo aktywną przyszłą mamą. Treningi z Chodakowską to nie wszystko. Teraz aktorka założyła bloga parentingowego.

Maja Bohosiewicz jest w 5. miesiącu ciąży. Nowe doświadczenie skłaniają ją do dzielenia się swoimi uczuciami i spostrzeżeniami, ale już nie tyko za pośrednictwem Facebooka i Instagrama. Aktorka założyła bloga MajkaPolka.pl. Tematyka? "Parentalno-parentingowa z przymrużeniem oka", jak twierdzi Bohosiewicz. Co ją skłoniło do tej inicjatywy?

Szukałam źródła rzetelnego, ale traktującego temat na luzie i z poczuciem humoru - pisze na blogu aktorka. - Odkryłam, że zasada jest bardzo prosta. Im dalej od naszej sylwetki sprzed ciąży, tym bliżej do chronicznego przewrażliwienia i braku poczucia humoru. Postanowiłam, że sama zacznę prowadzić blog, w którym opiszę swoje przeżycia, obawy, zapytam ekspertów z różnych dziedzin o legendy i mity, nadając trochę lekkości tematowi wagi ciężkiej.

 

Screen z bloga Mai Bohosiewiczmajkapolka.pl

 

Majka Polka zapraszam Was na mojego pierwszego prenatalno - parentingowego bloga z przymruzeniem oka. www.majkapolka.pl

Posted by Maja Bohosiewicz on 11 luty 2016

Pierwszym wpisem Bohosiewicz jest emocjonalna wypowiedź zamieszczona wcześniej na Facebooku, w której aktorka zastanawia się nad metodą porodu. Post bardzo szybko zniknął z jej profilu i pojawił się na właśnie na blogu. Będziecie czytać?

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (6)
Maja Bohosiewicz założyła bloga. Temat? Oczywiście CIĄŻA. Jest i zaskoczenie. To ZDJĘCIE W TLE
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 4 razy 2

  Kolejna, która monetyzuje swoją ciążę.

  Nudne trochę. Nawet jeżeli przyjmiemy, że to dziewica intelektualna.

 • Gość: agis33

  Oceniono 1 raz 1

  Co Tym głupiutka dziewuszko możesz wiedzieć na temat dzieci!!! Jak urodzisz,wychowasz to wtedy możemy porozmawiać!!!

 • Gość: Barbara

  0

  Oprze głowę o kibel i ma wielkie mniemanie o sobie. Co zrobi następnie? Opróżni się na wizji? Brak kultury i klasy. Prostactwo od niej bije. Beztalencia nawet nie przyjęli do szkoły aktorskiej. Bez nazwiska siostry i ojca jej męża byłaby ZEREM. Studiów nie skończyła, a zarabiać trzeba... tyłkiem, który sprzedała w gazecie. Teraz sprzedaje mediom historie macicowe, bo do czego ona ma talent?

 • Gość: nitka

  0

  i tak nie jest w stanie nic więcej już zrobić ponad bloga.

 • vahoo

  Oceniono 4 razy 0

  Maju!! Brawo, trafiłaś w sedno!! Ale... sorry, za ładne to zdjęcie z głową na....muszli klozetowej!! Oczy mają być podkrążone, bladość, usta wykrzywione i ....cieknąca ślina....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX