Mariusz Pudzianowski to członek jury Miss Egzotica. Są naciski, żeby go wykluczyć. Jest oświadczenie. Zaskakujące

11.02.2016 19:15
Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski (Screen z Facebook.com/Mariusz Pudzianowski/Kapif)

Mariusz Pudzianowski zostanie wyrzucony z jury Miss Egzotica ze względu na groźby pod adresem imigrantów? Biuro Miss Egzotica nie tylko nie dystansuje się wobec strongmana, ale też w pełni popiera jego stanowisko.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (255)
Mariusz Pudzianowski to członek jury Miss Egzotica. Są naciski, żeby go wykluczyć. Jest oświadczenie. Zaskakujące
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ździsek

  Oceniono 64 razy 26

  Robert Bruneika jako emigrant nie uczestniczy w zbiorowych gwałtach, nie chce się wysadzić w powietrze na stadionie, nie strzela z kałacha do ludzi na koncercie. Nauczył się polskiego, je steak'i, a jakby coś chciał nam zbudować, to na pewno siłownię, a nie meczet.

 • Gość: john galt

  Oceniono 58 razy 20

  Dobrze że są jeszcze normalni ludzie w Polsce, trzymaj się Pudzian naród jest z Tobą!

 • Gość: r-mi

  Oceniono 37 razy 15

  W końcu paru normalnych ludzi w zalewie lewackiej demoralizacji. Za niedługo jak ktoś ci ukradnie portfel a ty krzykniesz "łapać złodzieja" to ci psychopaci z GW czy innych takich będą jojczeć, że ofiarę trzeba zamknąć za zniesławienie i nawoływanie do przemocy wobec "wykluczonego przestępcy".

  No bo przecież jak to tak, ludzi oczerniać i na ulicy "łapać"... a poza tym jakby ofiara nie prowokowała chodząc po ulicy to nic by się nie stało...

  Brawo Pudzian i fundacja. Nie dajmy sobie robić wody z mózgów przez tych czerwonych idiotów.

 • Gość: sternickone

  Oceniono 35 razy 13

  A co w tym jest zaskakującego ? Że ktoś zgadza się,że swojego mienia przed złodziejami i wandalami trzeba bronić ? Mądrusie z Czerskiej i okolic, proponuje wam prosty test na tolerancję. Za każdym razem,kiedy Pudzianowi zdemolują TIRa,wy oddacie kwotę jaką stracił na cele dobroczynne. Kammel ,Piotrowska ? Wchodzicie w to ?

 • mukazy78

  Oceniono 26 razy 10

  najwiekszy respekt dla pana Bruneiki mam za nauke polskiego. Nie stekal, ze sie nie da, ze strasznie trudny tylko sie nauczyl i wychodzi mu to swietnie. I za to ma moj podziw i szacunek. A ja sie kurcze od 15 lat angielskiego ucze i wiecznie jestem na poziomie poczatkujacym. A jesli chodzi o trudnosc nauki to gdzie polski a angielski! Tym wiecej mam respektu dla pana Hardcora. Ma wielkie nie tylko miesnie ale i intelekt. Brawo!

 • Gość: qwerty123

  Oceniono 7 razy 7

  Do tych co mówią o stereotypach - różnica jest jedna - U nas gwałt, morderstwo czy rabunek jest potępiany społecznie i wywołuje oburzenie czy dokonuje się go na kobiecie czy na mężczyźnie. Tam zaś takie zachowanie mają społeczną akceptację. Czy gwałty w Kolonii potępili imamowie? Czy były nawoływanie do walki z takim sposobem myślenia? Ja nic takiego nie słyszałem. I to jest różnica.

 • Gość: Hiszpan25

  Oceniono 7 razy 5

  Kazdy kto uczciwie zapracowal na swoje mienie poprze Pudziana. Kazda lajza ktora wlamuje sie do czyjejs wlasnosci powinna liczyc sie co najmniej ze spotkaniem sie z bejsbolem. Kazdy powinien miec swiete prawo do obrony wszelkimi srodkami swojej wlasnosci. Nie ma znaczenia kim jest napastnik/wlamywacz/agresor. Mieszanie w to religii, pochodzenia itp jest zwyklym dowodem na zidiocenie. Delkaracja obrony wlasnego mienia nie jest nawolywaniem do przemocy czy nienawisci... jak trudno jest zauwazyc roznice?

 • krysios

  Oceniono 5 razy 5

  Szwedzi i Niemcy już nie mają policji.To policja chroniąca imigrantów.Który kraj następny ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX