Kuba Wojewódzki na zdjęciu z ojcem. "Podobny do taty, a tata do..." Faktycznie!

Kuba Wojewódzki na Instagramie pokazał zdjęcie z dzieciństwa, do którego pozował z tatą. Na czarno-białej fotografii widać ogromne podobieństwo dziennikarza do ojca.
Zdjęcie sprzed lat Kuba Wojewódzki na zdjęciu z ojcem. Kuba Wojewódzki na Instagramie pokazał zdjęcie z dzieciństwa, do którego pozował z tatą. Na fotografii widać ogromne podobieństwo dziennikarza do ojca. Kuba Wojewódzki na Instagramie pokazał zdjęcie z dzieciństwa, do którego pozował z tatą. Na czarno-białej fotografii widać ogromne podobieństwo dziennikarza do ojca. Kuba Wojewódzki na Instagramie podzielił się z fanami wyjątkową fotografią. Juror "Małych Gigantów" w rodzinnym albumie odnalazł czarno-białe zdjęcie z 1964 r., na którym tata trzyma go na rękach. Prezenter wówczas miał niespełna rok. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec wielkie podobieństwo do ojca. Warto dodać, że jest to pierwsze zdjęcie z ojcem, jakie Wojewódzki opublikował w sieci. Fani byli zgodni - Wojewódzki obecnie wygląda praktycznie identycznie, jak jego ojciec w latach 60. Kilkoro internautów dopatrzyło się czegoś jeszcze - niektórzy stwierdzili, że ojciec dziennikarza jest podobny do... Przemysława Babiarza. Trudno się nie zgodzić - ojciec showmana i dziennikarz sportowy są bardzo do siebie podobni. Zdjęcia mówią same za siebie. Zaskoczeni?

Kuba Wojewódzki na Instagramie podzielił się z fanami wyjątkową fotografią. Juror "Małych Gigantów" w rodzinnym albumie odnalazł czarno-białe zdjęcie z 1964 r., na którym tata trzyma go na rękach. Prezenter wówczas miał niespełna rok. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec wielkie podobieństwo do ojca. Warto dodać, że jest to pierwsze zdjęcie z ojcem, jakie Wojewódzki opublikował w sieci.

Fani byli zgodni - Wojewódzki obecnie wygląda praktycznie identycznie, jak jego ojciec w latach 60.:

Cały tato.
Ależ podobny do taty.
Jak dwie krople.
Podobieństwo do taty uderzające.
Cały tato.
Ależ podobny do taty.
Jak dwie krople.
Podobieństwo do taty uderzające.

Kilkoro internautów dopatrzyło się czegoś jeszcze - niektórzy stwierdzili, że ojciec dziennikarza jest podobny do... Przemysława Babiarza.

Myślałem, że to Babiarz.
Kuba podobny do Taty. Tata do Przemysława Babiarza.
Twój ojciec w pierwszym momencie wygląda jak Babiarz.

Trudno się nie zgodzić - ojciec showmana i dziennikarz sportowy są bardzo do siebie podobni. Zdjęcia mówią same za siebie. Zaskoczeni?

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (21)
Kuba Wojewódzki na zdjęciu z ojcem. "Podobny do taty, a tata do..." Faktycznie!
Zaloguj się
 • Gość: Q.

  Oceniono 13 razy 7

  Mozę i stary był babiarz, ale młody to zwykły kryptogej.

 • Gość: alojzy

  Oceniono 15 razy 5

  zydki

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 3

  dyżurny przygłup dał znac że żyje ????

 • Gość: Gaja

  Oceniono 5 razy 3

  A Pan Bogusław ma prochowiec zupełnie taki sam jak porucznik Columbo i piękne szylkretowe oprawki okularów.

 • kamcha84

  Oceniono 4 razy 2

  Gdzie wy tu podobieństwo widzicie Kuby do ojca?! Jak facetowi całą twarz bryle zasłaniają... Fakt do Babiarza prędzej podobny, bo szczęka i usta... ale podobieństwa Kuby do niego jakoś nie widzę...

 • janbar22

  Oceniono 7 razy 1

  Ojciec Babiarz i syn też babiarz.

 • lk

  Oceniono 3 razy 1

  On się nie potrafi normalnie uśmiechnąć, na każdym zdjęciu musi być jakiś grymas?

 • Gość: Jebać tęcze

  0

  Żydy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX