Pudelek opublikował zdjęcia Kingi Dudy i Macieja Musiała. Zabrała go do PAŁACU PREZYDENCKIEGO

Kinga Duda jakiś czas temu rozstała się z chłopakiem. Obecnie jest singielką, ale media zauważyły już, że pojawił się koło niej młody, przystojny aktor. To Maciej Musiał!
Musiał w Pałacu Kinga Duda zabrała Macieja Musiała do Pałacu Namiestnikowskiego. Kinga Duda jakiś czas temu rozstała się z chłopakiem. Obecnie jest singielką, ale media zauważyły już, że pojawił się koło niej... Maciej Musiał! Kinga Duda jakiś czas temu rozstała się z chłopakiem. Obecnie jest singielką, ale media zauważyły już, że pojawił się koło niej młody, przystojny aktor. To Maciej Musiał! Kinga Duda to piękna córka prezydenta i studentka prawa. Maciej Musiał porzucił, co prawda, studia na wydziale filozofii, ale wciąż rozwija swoją telewizyjną karierę. Do tej pory wspólnie z Tomaszem Kammelem prowadził show "The Voice of Poland". Teraz widzowie TVP będą mieli okazję zobaczyć Musiała i Kammela w powracającym programie "Kocham Cię, Polsko". Obydwoje są piękni i lubiani przez Polaków. Ale czy wiedzieliście, że się przyjaźnią?! W mediach można dziś zobaczyć zdjęcia Kingi i Macieja idących w stronę Pałacu Prezydenckiego. O co chodzi? Pudelek.pl postanowił sprawdzić u źródła i zapytał samego Macieja Musiała o jego relacje z Kingą Dudą. - Znamy się i po prostu wybraliśmy się na wycieczkę po pałacu - skomentował aktor. Trochę żałujemy. Czy tylko nam się wydaje, że ładnie razem wyglądają?

Kinga Duda to piękna córka prezydenta i studentka prawa. Maciej Musiał porzucił, co prawda, studia na wydziale filozofii, ale wciąż rozwija swoją telewizyjną karierę. Do tej pory wspólnie z Tomaszem Kammelem prowadził show "The Voice of Poland". Teraz widzowie TVP będą mieli okazję zobaczyć Musiała i Kammela w powracającym programie "Kocham Cię, Polsko".

Obydwoje są piękni i lubiani przez Polaków. Ale czy wiedzieliście, że się przyjaźnią?! W mediach można dziś zobaczyć zdjęcia Kingi i Macieja idących w stronę Pałacu Prezydenckiego.

 

Rodzinka.pl 2 #DudaMusiał#mnieśmieszy

Posted by Mnie śmieszy on 10 luty 2016

 

O co chodzi? Pudelek.pl  postanowił spytać źródła i zapytał samego Macieja Musiała o jego relacje z Kingą Dudą.

Znamy się i po prostu wybraliśmy się na wycieczkę po pałacu - skomentował.

Trochę żałujemy. Czy tylko nam się wydaje, że ładnie razem wyglądają? ;)

 

jm

Więcej o:
Komentarze (130)
Pudelek opublikował zdjęcia Kingi Dudy i Macieja Musiała. Zabrała go do PAŁACU PREZYDENCKIEGO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 38 razy 12

  Piękna córka pięknego prezydenta , pięknej mamusi i pięknych dziadków. Wszystko takie piękne, ze rzygać się chce.

 • Gość: Bordo

  Oceniono 48 razy 10

  Ani piękna ani lubiana. Do tego córka jednej z najobrzydliwszych postaci w historii tego kraju. Kłamcy oszusta i człowieka plastiku.

 • forfiter_jr

  Oceniono 36 razy 10

  No to teraz Musiał dostanie posadkę co najmniej dyrektora Teatru Wielkiego, bo aktor z niego jak z koziej dvpy puzon.

 • Gość: Zbyszko z bogdańca

  Oceniono 25 razy 9

  Pissowskie trolle piszcie co chcecie, ale mi się dudówna nie podoba a jej ojca nie traktuję poważnie, gdyż siedzi pod żyrandolem prezia

 • Gość: tomek

  Oceniono 23 razy 5

  następny "zięć".
  :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  uważam że to urocza para , a kto inaczej myśli to przemawia za nim zazdrość i nienawiść a Prezydent jest ok

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX