Cindy Crawford o małżeństwie z Richardem Gerem. "Byłam zbyt młoda". Potem ostrzej: "Jest kimś obcym"

Cindy Crawford mając 26 lat wyszła za mąż za starszego o 17 lat Richarda Gere'a, po 4 latach się rozwiodła. Dziś przyznaje, że była za młoda na ten związek.

Cindy Crawford 20 lat temu była w głośnym związku z Richardem Gerem. Para pobrała się w 1991 roku, kiedy modelka miała 26 lat, a aktor - 42. Rozwiedli się po 4 latach. Jak dziś Crawford wspomina to małżeństwo?

Wtedy nie uważałam, że jestem młoda, dziś wiem, że byłam - przyznała modelka w audycji "WTF with Marc Maron". Myślę, że problemem w naszym związku było to, że łączyło nas wszystko oprócz przyjaźni - ja byłam młoda, a on był Richardem Gerem. Potem zaczęłam dojrzewać i trudno już było zmienić charakter naszej relacji.

Na pytanie, czy wciąż się przyjaźni z byłym mężem, modelka odpowiada wprost:

Jesteśmy do siebie przyjaźnie nastawieni, ale widzę, że on teraz znów zaczął być "Richardem Gerem", kimś obcym. Nie widujemy się zbyt często.

Richard Gere, Cindy CrawfordRICHARD YOUNG/REX FEATURES/East News

Crawford w tym roku będzie obchodziła 18. rocznicę ślubu ze swoim obecnym mężem Rande Gerberem, z którym ma dwójkę dzieci: 16-letniego Presleya i 14-letnią Kaię.

Myślę, że sukcesem naszego związku jest to, że najpierw byliśmy przyjaciółmi. Nie udawałam przy nim nigdy, że lubię baseball, medytację czy cokolwiek innego.

Richard Gere natomiast poślubił aktorkę i modelkę Carey Lowell, z którą rozwiódł się w 2013 roku po 11 latach małżeństwa.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
Cindy Crawford o małżeństwie z Richardem Gerem. "Byłam zbyt młoda". Potem ostrzej: "Jest kimś obcym"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: m

  Oceniono 4 razy 2

  26 lat to nie za młoda, po prostu dyplomatycznie powiedziała że stary był za stary.

 • Gość: qq

  Oceniono 3 razy 1

  Teraz mógłby tetryk grać świętego Mikołaja, a Cindy jeszcze na chodzie.

 • Gość: b

  0

  Obecnie wygląda bardzo staro. Dużo starzej niż wskazuje jej wiek

 • wizjinerka

  Oceniono 4 razy 0

  Nasz związek niestety też nie przetrwał, bo kiedy ja chciałam na zakupy, Richard ganiał po ściankach. A kiedy ostro postawiłam warunek ja albo ścianki, wybrał ścianki. On chyba jeszcze nie dorósł do małżeństwa ;)

 • Gość: Kia

  Oceniono 2 razy 0

  Piękna kobieta!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX