Roast Wojewódzkiego nie zostanie wyemitowany? "Śmiano się z romansu Dereszowskiej z Durczokiem". Mamy komentarz stacji

Kuba Wojewódzki kilka dni temu zamieścił na Facebooku zajawkę roastu - specjalnego wydania swojego show. Pojawiły się plotki, że nie zostanie on wyemitowany. TVN komentuje.
Roast Wojewódzkiego za ostry? Pojawiły się plotki, że nie zostanie on wyemitowany. TVN komentuje Kuba Wojewódzki kilka dni temu zamieścił na Facebooku zajawkę roastu - specjalnego wydania swojego show. Pojawiły się plotki, że nie zostanie on wyemitowany. TVN komentuje. Kuba Wojewódzki zapowiedział swój roast na 16 lutego, dopowiadając prowokacyjnie - "o ile w ogóle pójdzie". Pikanterii sprawie dodało zamieszczone przez dziennikarza wideo, na którym Anna Dereszowska płacze, a widzowie wychodzą zniesmaczeni. Kontrowersyjna treść programu miała podobno doprowadzić do wstrzymania jego emisji: "Wszystko wskazuje na to, że roast Kuby Wojewódzkiego nie pojawi się w TVN. Wszystkim, którzy byli, dziękuję i gratuluję. Reszcie współczuję" - napisał Wojewódzki na Facebooku. Według informacji udzielonych nam przez Lidię Zagórską, zastępcę szefa zespołu PR TVN, takich planów wcale nie było. "Ze względu na formułę programu, zastanawialiśmy się nad emisją show. Finalnie roast pokażemy 16 lutego o 22:30" - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl. Ideą roastu jest odwrócenie ról. To goście mają zadawać niewygodne pytania Wojewódzkiemu. "Super Express" twierdził, że formuła okazała się jednak zbyt kontrowersyjna ze względu na liczne wulgaryzmy i niestosowne zachowanie prowadzącego względem gości. "Padało wiele wulgarnych słów. Śmiano się z Anny Dereszowskiej, że miała romans z Kamilem Durczokiem, a także sugerowano romans Wojewódzkiemu z Tomaszem Kammelem" - donosi informator tabloidu. Ostatecznie jednak TVN informuje, że program ukaże się.

Kuba Wojewódzki zapowiedział swój roast na 16 lutego dodając prowokacyjnie - "o ile w ogóle pójdzie". Pikanterii sprawie dodało zamieszczone przez dziennikarza wideo, na którym Anna Dereszowska płacze, a widzowie wychodzą zniesmaczeni. Kontrowersyjna treść programu miała podobno doprowadzić do wstrzymania jego emisji:

Wszystko wskazuje na to, że roast Kuby Wojewódzkiego nie pojawi się w TVN. Wszystkim, którzy byli, dziękuję i gratuluję. Reszcie współczuję - napisał Wojewódzki na Facebooku.

WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE ROAST KUBY WOJEWÓDZKIEGO... N I E POJAWI SIĘ W TVN.wszystkim którzy byli dziękuje i gratulujereszcie współczujek.

Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on 8 luty 2016

Według informacji udzielonych nam przez Lidię Zagórską, zastępcę szefa zespołu PR TVN, takich planów wcale nie było.

Ze względu na formułę programu, zastanawialiśmy się nad emisją show. Finalnie Roast pokażemy 16 lutego o 22:30 - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Ideą roastu jest odwrócenie ról. To goście mają zadawać niewygodne pytania Wojewódzkiemu. "Super Express" twierdził, że formuła okazała się jednak zbyt kontrowersyjna ze względu na liczne wulgaryzmy i niestosowne zachowanie prowadzącego względem gości.

Padało wiele wulgarnych słów. Śmiano się z Anny Dereszowskiej, że miała romans z Kamilem Durczokiem, a także sugerowano romans Wojewódzkiemu z Tomaszem Kammelem - donosi informator tabloidu.

Wideo zamieszczone przez samego Wojewódzkiego zdaje się potwierdzać te słowa:

--------------------------------------------------k.

Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on 6 luty 2016

Ostatecznie jednak TVN informuje, że program ukaże się.

WJ

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (66)
Roast Wojewódzkiego nie zostanie wyemitowany? "Śmiano się z romansu Dereszowskiej z Durczokiem". Mamy komentarz stacji
Zaloguj się
 • Gość: Gabi

  Oceniono 13 razy 13

  Ludzie, przecież to reklama tego programu i ustawka z tymi komentarzami wychodzącej widowni! A aktorce Dereszowskiej zapłacili za te łzy i b dobrze - bo wypadło b przekonująco!

 • radek_sziwa

  Oceniono 7 razy 7

  Robią was w wała nawet się przy tym nie wysilając. ABC z podręcznika domowego PR'u a wy łapiecie i łykacie jak młode pelikany....

 • Dariusz Darek

  Oceniono 12 razy 6

  Jak zwykle, narod wybrany nie widzi, ze to ustawka. No ale jak sie glosuje na pis, to rozum nie jest zbyt rozgarniety. Swietna promocja odcinka.

 • Gość: szej

  Oceniono 4 razy 4

  Looknę na te roast w pay per view jak będę w living roomie po branchu.

 • Gość: alojzy

  Oceniono 6 razy 4

  to sami chazarzy robia ten program , po to żeby Polaków zidiocić,jak ktos to ogląda,chca żebyśmy byli kmiotami i takie programy nam serwuja ,chca sami byc inteligo a Polacy kmioty,,więc Polacy nie ogladajcie tego i innych tego typu programów,lepiej oglądac programy przyrodnicze

 • Gość: q

  Oceniono 6 razy 4

  "Zajawka roastu" - prosze o przetlumaczenie tego nowotworu jezykowego na jezyk polski...

 • Gość: antytefałen

  Oceniono 4 razy 4

  ale ustawka kogo chcecie nabrać? lemingozę i gimbazę?

 • talking_head

  Oceniono 5 razy 3

  Programu Powiatowego już nic nie uratuje, no bo ile razy można słuchać n-ty raz tych samych, wyuczonych na pamięć "błyskotliwych" ripost ?
  Po wkładaniu polskich flag w psie odchody pozostaje mu już tylko ściagnąć pory i na wizji zwalić kloca. To będzie adekwatne zakończenie jego "misji" w TVN.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX