;

Emil Haidar nie mógł pogodzić się z rozstaniem z Dodą? Jest jego komentarz. "Nie jest prawdą, że..."

Emil Haidar i Doda

Emil Haidar i Doda (KAPIF)

Emil Haidar uprzykrzał Dodzie życie - taką informację podawał dwutygodnik "Flesz". Teraz zamieścił sprostowanie tej informacji autorstwa samego Haidara.

Doda zakończyła związek z Emilem Haidarem nie wyjawiając wprost przyczyn swojej decyzji. Temat stał się źródłem niezliczonych plotek i spekulacji mediów, a najbardziej szokującym z nich było doniesienie magazynu "Flesz": Haidar ponoć nie potrafił pogodzić się z rozstaniem do tego stopnia, że zaczął uprzykrzać życie ex-narzeczonej. Ponad miesiąc po publikacji artykułu, dwutygodnik zamieścił sprostowanie podpisane nazwiskiem Haidara:

Nie jest prawdziwa podana w dwutygodniku „Flesz” w wydaniu z dnia 28 grudnia 2015 roku (artykuł „Daleko do domu”) informacja, iż źle zniosłem rozstanie z Dorotą Rabczewską „Dodą” i że z powodu rozstania z Dorotą Rabczewską „Dodą” uprzykrzam jej życie. Emil Haidar

Biorąc pod uwagę, że Haidar głos w sprawie zabiera znacznie rzadziej niż Doda, sprostowanie należy traktować raczej poważnie. Wcześniej jego jedynym komentarzem odnośnie rozstania był rysunek opublikowany na Instagramie z zagadkowym opisem:

Najgorsza walka jest między tym co czujesz, a tym, co wiesz.

 

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (1)
Emil Haidar nie mógł pogodzić się z rozstaniem z Dodą? Jest jego komentarz. "Nie jest prawdą, że..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • forfiter_jr

    Oceniono 2 razy 2

    Gęby tego typa naprawdę można się przestraszyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX