;

Lady Gaga zaśpiewała hymn i poszła na trybuny. A tam? Bawiła się NAJLEPIEJ. Przyłapali ją fani

Lady Gaga

Lady Gaga (Reuters)

Lady Gaga swoim występem podczas Super Bowl przekonała do siebie ostatnich "nieprzekonanych". Ok, śpiewać umie, potrafi też dobrze wyglądać. Ale czy na pewno "znormalniała"? Kiedy zobaczycie, jak bawiła się podczas koncertu, sami w to uwierzycie.

Lady Gaga ma ostatnią świetną passę. Dostała Złotego Globa, a świat zachwycił się jej stylizacją "na Marilyn Monroe" (świat, z wyłączeniem Leonarda DiCaprio). Podczas Super Bowl śpiewała hymn USA i wypadła FENOMENALNIE. Cele zostały zrealizowane, czas więc na odpoczynek.

Co zrobiła Gaga po występie? Przebrała się i poszła ogladać rozgrywki z trybun. Rozgrywki i oczywiście występy. W końcu kto darowałby sobie opuszczenie Coldplay, Bruno Marsa i Beyonce?! Gaga na pewno nie. A sądząc po tym, jak szalała podczas hitu "Uptown Funk", to na Marsa czekała tego wieczoru najbardziej.

Całą sytuację uchwycili fani, a nagranie szybko pojawiło się na Twitterze:

 

 

 

 

Wygląda na to, że Gaga to całkiem fajna dziewczyna. Ok, pamiętamy, że jeszcze kilka lat temu nosiła kreacje z mięsa i wyglądała jak kosmitka. Ale kryzys/chęć szokowania/nieważne jak mówią, byle mówili - cokolwiek to było, już się skończyło. A Gaga podczas Super Bowl zachowuje się dokładnie tak, jak każda fanka Bruno Marsa na świecie :)

jm

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Skomentuj:
Lady Gaga zaśpiewała hymn i poszła na trybuny. A tam? Bawiła się NAJLEPIEJ. Przyłapali ją fani
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX