"Taniec z Gwiazdami". Wiemy, z kim wystąpi Julia Wróblewska! Są zdjęcia z treningu. "Mega boli"

Julia Wróblewska, Jan Kliment

Julia Wróblewska, Jan Kliment (WBF)

Julia Wróblewska przygotowuje się występu w "Tańcu z Gwiazdami". Na parkiecie będzie towarzyszył jej Jan Kliment. Treningi okazały się być wyczerpujące - aktorka zrelacjonowała to na blogu.

Julię Wróblewską wkrótce zobaczymy w "Tańcu z Gwiazdami". Pojawiły się właśnie jej pierwsze zdjęcia z treningów. Do tej pory nie było wiadomo, kto zostanie jej tanecznym partnerem. Teraz wszystko jest już jasne - zatańczy z Janem Klimentem! W poprzednich edycjach uczył tanecznych kroków m.in. Cleo czy Anię Wyszkoni.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Aktorka nie ukrywa podekscytowania. Na swoim blogu wyjaśniła dlaczego zdecydowała się na udział w tanecznym show. Wyznała również, że pierwszy trening był dla niej trudnym doświadczeniem:

Kocham nowe doświadczenia. Taniec to coś, z czym praktycznie nie miałam do czynienia. (...) Treningi mam codziennie po cztery godziny i po pierwszym mogę stwierdzić, jak bardzo są wykańczające! Powiem, że trzymanie postawy mega boli! Ciało w przód, proste plecy, tyłek do tyłu, wypnij przód, napięty brzuch, trzymaj ramę... matko, ledwo da się oddychać! Ale podobno idzie się w końcu przyzwyczaić, mam nadzieję, że szybko to nastąpi! - wyznała Wróblewska.
Kocham nowe doświadczenia. Taniec to coś, z czym praktycznie nie miałam do czynienia. (...)Treningi mam codziennie po 4 godziny i po pierwszym mogę stwierdzić, jak bardzo są wykańczające! powiem, że trzymanie postawy mega boli! Ciało w przód, proste plecy, tyłek do tyłu, wypnij przód, napięty brzuch, trzymaj ramę.. . Matko, ledwo da się oddychać!
Ale podobno idzie się w końcu przyzwyczaić, mam nadzieję, że szybko to nastąpi!Kocham nowe doświadczenia. Taniec to coś, z czym praktycznie nie miałam do czynienia. (...) Treningi mam codziennie po cztery godziny i po pierwszym mogę stwierdzić, jak bardzo są wykańczające! Powiem, że trzymanie postawy mega boli! Ciało w przód, proste plecy, tyłek do tyłu, wypnij przód, napięty brzuch, trzymaj ramę... matko, ledwo da się oddychać! Ale podobno idzie się w końcu przyzwyczaić, mam nadzieję, że szybko to nastąpi! - napisała Wróblewska.

 

KS

 

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (17)
"Taniec z Gwiazdami". Wiemy, z kim wystąpi Julia Wróblewska! Są zdjęcia z treningu. "Mega boli"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  To dziewczę zamiast produkować się w megagów..nym show powinno zająć się nauką do matury.

 • Gość: fffff

  Oceniono 3 razy 3

  Wygląda jak by miała 13 lat. Niedługo w TZG wystąpią plemniki gwiazd.

 • Gość: amelki przykro

  Oceniono 2 razy 2

  julia jest taka nie za fajna myyśli że jest najlepsza ma tysiąc fanów i fotków a waldemar błaszczyk ani jednej co to ma znaczyć ty dziecino się zajmij nauką a nie TzG zapisz się za 5 lat idiotko

 • Gość: JA

  Oceniono 2 razy 2

  dzieci też biorą do TZG?

 • Gość: kika

  Oceniono 4 razy 2

  Będzie dziwnie pisać o jej dekoltach i seksownej pupie Plotku.

 • Gość: Tiger

  Oceniono 4 razy 0

  Przecież to jeszcze dziecko,
  a ten pedzio naciąga jej bluzkę
  i maca po tyłku.

 • Gość: amelki przykro

  0

  julia jest taka nie za fajna dziecko myśli sobie że jest najlepsza i ma tyle fotków i fanów a waldemar błaszczyk ani jednego co to ma znaczyć ty dzidziusiu zajmij się nauką a nie TzG zapisz się za 5 lat idiotko

 • mieetek

  0

  Okno Overtona się przesuwa.
  mardybe.wordpress.com/2014/11/27/okno-overtona-sposob-na-legalna-pedofilie/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX