;

Eurowizja 2016. Edyta Górniak potwierdziła, że chce reprezentować Polskę

Edyta Górniak

Edyta Górniak (KAPIF.pl)

Edyta Górniak chce reprezentować Polskę na Eurowizji. Właśnie potwierdziła, że zgłosiła swoją kandydaturę.

Edyta Górniak chce po raz kolejny reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji. W poniedziałek, w trakcie radiowego wywiadu w RMF.FM potwierdziła, że wysłała swoje zgłoszenie. "Bardzo byłam ciekawa opinii moich fanów. Bardzo ciekawe były dyskusje, obserwowałam je. Podzielone opinie, bardzo skrajnie. Więcej tych pozytywnych. I ostatecznie podjęłam decyzję, że wezmę udział. Tylko proszę nie zapeszać! Znalazłam w sobie ten ułamek odwagi i pomyślałam sobie, że jeszcze mogę zaryzykować.  Ja nie wiem, czy pokonam samą siebie. Mogę powiedzieć, że utwór nosi tytuł "Grateful"" - powiedziała diwa.

Edyta Górniak pytała wcześniej fanów na Facebooku, czy powinna wystąpić, i prawdopodobnie wsparta ich entuzjazmem, zdecydowała się zgłosić swoją kandydaturę. 8 lutego minął ostatni dzień zgłoszeń. 16 lutego TVP wybierze tych kandydatów, którzy 5 marca zaprezentują się na koncercie eliminacyjnym. Ostateczną decyzję podejmą widzowie.

To może być drugi występ Edyty Górniak w konkursie Eurowizji. W 1994 roku w Dublinie piosenką "To nie ja" wyśpiewała Polsce 2. miejsce. Tegoroczny konkurs Eurowizji odbędzie się w Szwecji w dniach 10, 12 i 14 maja.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (11)
Eurowizja 2016. Edyta Górniak potwierdziła, że chce reprezentować Polskę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: nmn

  0

  Sypiasz z panem pis....hehe

 • Gość: nmn

  0

  Gdy ci ktoś zada cios.wybacz :)

 • Gość: nmn

  0

  Jedno jest niebo;))

 • Gość: ja

  0

  Nie cierpię jej ;/

 • Gość: Gabi

  0

  Po co jej to? Osiągnęła jakąś pozycję w Polsce, lepszej gwiazdy nie mamy, obiektywnie trzeba przyznać, głos, naprawdę, imponujący, ale może się dzisiaj na Eurowizji nie przebić. Może to zaważyć na jej pozycji w Polsce, zbędne absolutnie ryzyko !

 • Ireneusz S

  0

  Moim zdaniem teraz w Polscce jest tylko jedna formacja muzyczna, która byłaby w stanie przygotować hit na konkurs Eurowizji i go wygrać. Ta formacja to Filharmonia Dowcipu. Nie wiem, czy regulamin dopuszcza udział w konkurise takich zespołó, ale wiem, że ekipa ma wystarczająco duży potencjał by zrobić to dobrze.

 • Gość: gosc

  0

  a ja nie chce ....

 • Gość: Psiogłowy

  Oceniono 2 razy 0

  chyba w pieleniu buraków.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Może się uda, w końcu to freak show.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX