Była partnerka Włodarczyka popełniła samobójstwo. "Nie miała już nadziei". Znane są OKOLICZNOŚCI zdarzenia

KS
05.02.2016 10:14
Karen Friesicke, Marek Włodarczyk

Karen Friesicke, Marek Włodarczyk (Kapif)

Karen Friesicke popełniła samobójstwo w 25 grudnia. Matka byłej partnerki Włodarczyka wyznała, że jej córka była chora na depresję.

Była partnerka Marka Włodarczyka, Karen Friesicke, zmarła w wieku 53 lat. Przyczyną jej śmierci było samobójstwo. Do tragedii doszło w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, jednak dopiero niedawno ta informacja trafiła do mediów. Znane są już okoliczności tego zdarzenia. Jak podaje tygodnik "Na żywo", niemiecka aktorka prawdopodobnie spłonęła we własnym samochodzie. Ostatecznie policja ustaliła, że było to samobójstwo. Rodzina i przyjaciele aktorki udzielili komentarza w niemieckiej prasie. Jej przyjaciółka Jutta Jahnke poinformowała, że Friesicke chorowała na depresję:

Ostatnio źle się u niej działo, cierpiała na lęki i depresję. Najwyraźniej nie miała już nadziei - czytamy na łamach "Faktu"

Na ten temat wypowiedziała się także matka aktorki, Anke Friesicke:

Zawsze miała w sobie pogodę ducha, ale jej dusza, niestety, była chora
Zawsze miała w sobie pogodę ducha, ale jej dusza, niestety, była chora - wyznała w prasie.

Karen Friesicke i Marek Włodarczyk rozstali się wiele lat temu, jednak pozostali przyjaciółmi. Para doczekała się dwóch synów - Vincenta i Simona.

KS

POLUB NAS

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (10)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  tomki_boy

  Oceniono 2 razy 2

  Fajna Babka, wielka szkoda...samobójstwo to dramat, a zarazem - jak ktoś kiedyś napisał - jedyny sposób ucieczki przed śmiercią. Spoczywaj w pokoju

 • avatar

  Gość: 1

  Oceniono 3 razy 1

  Jest hipoteza, że wszyskie choroby psychiczne mają podłoże biologiczne. I na dalsze badania warto wydawać pieniądze a nie na medialne pierdoły.

 • avatar
 • avatar
 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX