To było jedno z najgłośniejszych rozstań roku. Skandal z kochanką i używkami. A teraz? Chyba mu wybaczyła!

Scott Disick i Kourtney Kardashian

Scott Disick i Kourtney Kardashian (MIXY / CMaidana/AKM-GSI)

Ona została w domu z dziećmi, a on pojechał do Europy imprezować z... byłą dziewczyną. Wydawało się, że ten skandal rozdzieli ich na zawsze. Wygląda na to, że miłość pokona każdą przeszkodę.

Kourtney Kardashian i Scott Disick mają trójkę dzieci, ale nie zmieniło to natury zabawowego "Lorda Disicka". Kardashianka wybaczała mu wiele i akceptowała, że jej ukochany nie stroni od hucznych imprez. Jednak rok temu Scott wyjechał do Europy, gdzie spędzał czas pijąc, bawiąc się i pływając jachtem. Wakacji nie spędzał z matką swoich dzieci - towarzyszyło mu paru przyjaciół i była dziewczyna. Kourtney wydzwaniała, siostry Kardashian próbowały się z nim kontaktować, ale ich wysyłki poszły na marne. Scott rozstał się z Kardashian i wrócił do "kawalerskiego" życia. Skończyło się na odwyku i próbie powrotu na łono bogatego klanu.

Wiadomo, że Disick spędził święta u Kardashianów, ale biorąc pod uwagę to, że jest ojcem trójki dzieci Kourtney, nie powinno to dziwić. Sama Kourt podczas wywiadu u Ellen DeGeneres przyznała, że nie jest już "w związku" ze Scottem. Ale najnowsze zdjęcia pary zdają się temu przeczyć.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

To przyjacielski uścisk czy może coś więcej? Intuicja podpowiada nam, że Scott i Kourtney jednak wciąż mają się ku sobie ;)

 

 

jm

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (1)
To było jedno z najgłośniejszych rozstań roku. Skandal z kochanką i używkami. A teraz? Chyba mu wybaczyła!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • forfiter_jr

    Oceniono 4 razy 0

    Miłość pokona każdą przeszkodę. W tym wypadku do czyichś pieniędzy:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX