Kamil Durczok włącza się w głośną sprawę. Ta tragedia go poruszyła

Kamil Durczok

Kamil Durczok (Kapif)

Kamil Durczok przyłącza się do poszukiwań sprawcy bestialskiego pobicia psa. Dziennikarz zadeklarował na Twitterze przeznaczenie dodatkowych 5 tysięcy złotych dla osoby, która pomoże wskazać zabójcę.

Kamil Durczok odniósł się do głośnej sprawy śmiertelnego pobicia psa w Wałbrzychu. Obecnie policja szuka sprawcy tego zdarzenia. Za wskazanie przestępcy Straż dla Zwierząt w Polsce wyznaczyła 5000 zł nagrody. Dziennikarza tak bardzo poruszyła ta informacja, że sam przyłączył się do akcji i zapowiedział, że przeznaczy dodatkową nagrodę pieniężną. Swoją deklarację zamieścił na Twitterze.

 

 

Były szef "Faktów" TVN-u na bieżąco śledzi postępy śledztwa. W ostatnim tweetcie wyraził swoje oburzenie, że policja nadal nie może odnaleźć winnego:

Czy mnie pamięć myli, czy policja twierdziła, że jest na tropie bandziora, który zakatował psiaka w #Wałbrzych? Może troszkę wysiłku panowie? - napisał ze zdegustowaniem.

 

 

KS

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (22)
Kamil Durczok włącza się w głośną sprawę. Ta tragedia go poruszyła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: i.l

  Oceniono 1 raz 1

  i w ten sposób znowu zaistniał, bo ostatni popadł w niebyt.

 • Gość: punkt G

  Oceniono 1 raz 1

  Gra pod publiczkę by znowu zaistnieć.

 • Gość: asa

  Oceniono 5 razy 1

  Śmierć za śmierć, złapać morderce i odrąbać mu łeb, najlepiej publicznie tak jak w średniowieczu. Gwarantuje, że kolejny śmiałek się ni zajdzie

 • Gość: Barbara

  Oceniono 2 razy 0

  Panie Durczok, bardzo dziękuję za taką postawę.Pastwienie się nad zwierzętami powinno być srogo karane, uważam że robią to najgorsi zwyrodnialcy tchórze. Tylko bezbronnemu zwierzęciu można bezkarnie zadawać cierpienie bo on nie będzie się bronił.Pamiętaj rodzicu jeżeli twoje dziecko znęca się nad psem to tobie zrobi to samo, zacznij się bać.
  Jeszcze raz wielkie dzięki Panie Durczok za chęć pomocy w ukaraniu tchórza i zwyrodnialca.

 • Gość: mark_kram57

  Oceniono 2 razy 0

  Pozadny czlowiek. Panie Durczok urosl Pan w moich oczach. Zwyrodnialcow tepic. Ja bym zalozyl oboz koncentracyjny dla zwyrodnialcow a nie wiezienia. Dla wszystkich, ktorzy wyrzadzaja barbarzynska krzywde tak ludziom jak i zwierzetom. Smiertelne zadzganie dziecka na ulicy na oczach Matki, obciecie glowy dziewczynie, wyzucenie przez okno psa , ktory dopiero co urodzil male (to sprawa aktualna z Opola), sprawa z Walbrzycha, bestialscy gorale, ktorzy ciagneli za samochodem psa, ktoremu urwali glowe. Jesli ktos skomentuje mnie w obronie bandziorow, to za sam wpis powinien juz byc poszukiwany przez prokuratora, poniewaz automatycznie staje sie potencjalmym kandydatem na kolejnego oprawce.
  Panie Durczok, High Five

 • Gość: jajacek

  Oceniono 2 razy 0

  Kamil miałeś chłopie dobry pomysł, ciemny lud to kupi, a ty za chwilę wrócisz do łask - cwana psycho-gapa.

 • Gość: ewik

  Oceniono 2 razy 0

  Panie Durczok poszukaj Pan bandziora, a zapłacę panu 5 tys.zł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX