Anna Głogowska o nowej prowadzącej "TzG". Ma żal do Pauliny Sykut? "Wkurzam się, gdy..."

Anna Głogowska nie poprowadzi już "Tańca z Gwiazdami". W tej roli zastąpi ją Paulina Sykut-Jeżyna. Co tancerka sądzi o swojej następczyni?

Anna Głogowska przyznała niedawno, że po zwolnieniu jej z "Tańca z Gwiazdami" czuła się źle, ale "przeczuwała taki obrót spraw". W końcu "telewizja rządzi się swoimi prawami". W zbliżającej się nowej edycji polsatowskiego show, tancerkę ma zastąpić Paulina Sykut-Jeżyna, która prowadzi również inny program stacji -"Must Be The Music". Jak Głogowska komentuje ten wybór?

Ona ma styl i klasę, dlatego rozumiem tę zmianę. Dyrektor Nina Terentiew chciała, by program był bardziej elegancki. W tej roli Paulina sprawdzi się lepiej niż ja - powiedziała w rozmowie z "Party" tancerka.

Zdaniem niektórych, przyczyną zmiany prowadzącej było coś więcej niż niedostateczna elegancja Głogowskiej. Miała ona niepochlebnie wypowiadać się na temat tego, jak Polsat traktuje tancerzy. Ona jednak zaprzecza:

Wkurzam się, gdy czytam te kłamstwa. Nigdy nie powiedziałam i nie powiem nic złego na temat producentów i tancerzy. Przypisywanie mi takich wypowiedzi to tania prowokacja.

Choć media próbują dopatrzeć się konfliktu między Głogowską a Sykut, ta druga zapewnia, że łączą je ciepłe relacje. O swoim awansie poinformowała koleżankę od razu i mogła wówczas liczyć na jej wsparcie.

Prezenterka odetchnęła z ulgą, gdy Głogowska powiedziała, że nie tylko nie ma żalu, ale i wręcz cieszy się, że to właśnie Paulina zostanie nową prowadzącą.

A Wy co sądzicie o tej zmianie? Lubiliście Głogowską w roli prowadzącej "TzG"?

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Kogo widzisz w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami"?
Więcej o:
Komentarze (7)
Anna Głogowska o nowej prowadzącej "TzG". Ma żal do Pauliny Sykut? "Wkurzam się, gdy..."
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Co ta Sykut ma na głowie?

 • Gość: erf

  Oceniono 3 razy 1

  pani Głogowska był swietna prowadząćą ten program. Naturalna, żywiołowa, piękna...

 • Gość: Marta

  0

  Niestety, Sykut nie ma ani stylu ani klasy, jest mdła i bez polotu, powiem więcej, jest denerwująca!!! Niestety, zmiana prowadzącej nie była "dobrą zmianą" ! Anno Głogowska, wróć, byłaś wielka!!!

 • Gość: zoja

  0

  p.Sykut jest denerwująca , dziwię się że prowadzi kilka programów jednocześnie jakby świat się kończył na jednej prowadzącej,jest już nawet w gazetach kolorowych , gdzie piszą że jest najlepszą konferansjerką- proszę państwa bez przesady ! i co mnie to obchodzi za co się modli

 • Gość: Gabi

  Oceniono 2 razy 0

  Ania jest absolutnie rewelacyjna w tańcu, sama radość dla oczu. Niesamowita. Jako prowadząca podobała mi się średnio, piszcząca, płaczliwa w wypowiedziach, zwłaszcza gdy już jakaś para odpadała. Niech tańczy !

 • Gość: Anty sykut

  Oceniono 1 raz -1

  Sykut która pcha się wszędzie, wiadomo w jaki sposób nie ma ani klasy ani stylu (zobaczmy zdjęcia sprzed paru lat). gdyby nie pieniążki "tak ciężko zarobione" nie miałaby na stylistów, drogie ciuszki i doktorków -ulepszaczy. Wszędzie ona, niedługo otworze lodówkę i tam się pojawi. Jest wiele innych ładnych dziewcząt w przeciwieństwie do niej, które mogłeby poprowadzić ten program... zresztą P. Głogowska znała się na tańcu i była dobrą osobą na właściwym miejscu, sykut niech wraca do swoich Puław, a jak taka jest piękna niech pojawi się w Tv bez makijażu, hehehe

 • Gość: widz

  Oceniono 2 razy -2

  Swojego czasu Kasia Cichopek miała patent na wszystkie imprezy programy teraz Paulina, a może zwykły widz ma dość oglądania wciąż tych samych twarzy prowadzenie kilku programów naraz to chyba lekka przesada. Niedługo otworzę lodówkę i kogo zobaczę??? ... Paulinę Sykut-Jeżynę ehhhh :-/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX