Irena Santor trafiła do szpitala

Tygodnik "Dobry Tydzień" donosi, że Irena Santor trafiła do szpitala. Powodem ma być zapalenie płuc, które w tym wieku może wiązać się z poważnymi powikłaniami.

Irena Santor trafiła do szpitala. Jak informuje "Dobry Tydzień", katolicki tygodnik o życiu gwiazd, gwiazda estrady znalazła się pod obserwacją z powodu zapalenia płuc. Czuwa przy niej mąż, Zbigniew Korpolewski.

Ponieważ jest w podeszłym wieku, lekarz zalecił hospitalizację, by uchronić ją przed niewydolnością oddechowo-krążeniową i innymi powikłaniami. Pani Irena przyjmuje antybiotyki i jest pod obserwacją - czytamy.

84-letnia gwiazda chciałaby jak najszybciej wrócić na scenę. Życzymy jej tego z całego serca. Dużo zdrowia, pani Ireno!

 

Irena SantorKAPIF.pl

 

AB

Więcej o:
Komentarze (16)
Irena Santor trafiła do szpitala
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gośśśśśśśśśśććććććććć

  Oceniono 10 razy 8

  Pani Ireno, trzymam za Panią. Będzie dobrze.

 • Gość: ja

  Oceniono 7 razy 7

  Zdrowia życzę.

 • jagi

  Oceniono 11 razy 5

  Na portalach typu Plotek bardzo często używa się określenia GWIAZDA w stosunku do osób,które założyły niby kieckę /sławnego/ kreatora mody,...zaśpiewały pioseneczkę na wszelkie sposoby elektronicznie poprawianą,...rozwiodły się po raz n-ty za każdym razem zapewniając jak gorąco kochają,...usta zamieniły na parówki,a pupy na kanapy!A tymczasem są osoby w branży artystycznej,które są nie kwestionowanymi GWIAZDAMI ,nie robiąc nic,z powyżej wymienionych czynności piarowych!Pani Irena Santor,...słuchała jej piosenek moja babcia,moja mama,...słucham ja!Piosenki z tekstem,melodią,...zaśpiewane pięknym,mocnym głosem!Pani Ireno,życzę dużo zdrowia,...mam nadzieję,że będę miała przyjemność pójść na Pani recital z moimi dziećmi :D

 • Gość: BYDGOSZCZ6

  Oceniono 4 razy 4

  ŻYCZĘ ZDROWIA:):):)

 • Gość: andrzej999

  Oceniono 7 razy 3

  Widzisz "zulu_czacha" ta Paniu pewnie umrze ale będą ją wspominały tysiące.Ty zdechniesz i nikt nawet nie będzie o tym wiedział.Prawda boli-co??

 • Gość: zniesmaczony

  Oceniono 2 razy 2

  LUDZIEEEEEEEEEE autor liczyć nie umieeeeeeeeeeeeeeee????????1934-2016 to jest 84 lata? W Grudniu 2015 Pani Irena skończyła 81 lat..Czy to ładnie tak dodawać lat Kobiecie???

 • Gość: zoja

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Ireno czekamy na Panią w Raciborzu, życzę zdrowia!!!!!!!

 • Gość: Eliza

  Oceniono 3 razy 1

  Dużo zdrowia

 • Gość: rabbit

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Ireno.
  Życzymy Pani szybkiego powrotu do zdrowia. Śpiewane przez Panią piosenki to balsam dla duszy nas wszystkich. Musimy być wytrwali. Będzie dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX