Irena Santor trafiła do szpitala

01.02.2016 12:00
Irena Santor

Irena Santor (KAPIF.pl)

Tygodnik "Dobry Tydzień" donosi, że Irena Santor trafiła do szpitala. Powodem ma być zapalenie płuc, które w tym wieku może wiązać się z poważnymi powikłaniami.

Irena Santor trafiła do szpitala. Jak informuje "Dobry Tydzień", katolicki tygodnik o życiu gwiazd, gwiazda estrady znalazła się pod obserwacją z powodu zapalenia płuc. Czuwa przy niej mąż, Zbigniew Korpolewski.

Ponieważ jest w podeszłym wieku, lekarz zalecił hospitalizację, by uchronić ją przed niewydolnością oddechowo-krążeniową i innymi powikłaniami. Pani Irena przyjmuje antybiotyki i jest pod obserwacją - czytamy.

84-letnia gwiazda chciałaby jak najszybciej wrócić na scenę. Życzymy jej tego z całego serca. Dużo zdrowia, pani Ireno!

 

Irena SantorKAPIF.pl

 

AB

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (16)
Irena Santor trafiła do szpitala
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gośśśśśśśśśśććććććććć

  Oceniono 10 razy 8

  Pani Ireno, trzymam za Panią. Będzie dobrze.

 • Gość: ja

  Oceniono 7 razy 7

  Zdrowia życzę.

 • jagi

  Oceniono 11 razy 5

  Na portalach typu Plotek bardzo często używa się określenia GWIAZDA w stosunku do osób,które założyły niby kieckę /sławnego/ kreatora mody,...zaśpiewały pioseneczkę na wszelkie sposoby elektronicznie poprawianą,...rozwiodły się po raz n-ty za każdym razem zapewniając jak gorąco kochają,...usta zamieniły na parówki,a pupy na kanapy!A tymczasem są osoby w branży artystycznej,które są nie kwestionowanymi GWIAZDAMI ,nie robiąc nic,z powyżej wymienionych czynności piarowych!Pani Irena Santor,...słuchała jej piosenek moja babcia,moja mama,...słucham ja!Piosenki z tekstem,melodią,...zaśpiewane pięknym,mocnym głosem!Pani Ireno,życzę dużo zdrowia,...mam nadzieję,że będę miała przyjemność pójść na Pani recital z moimi dziećmi :D

 • Gość: BYDGOSZCZ6

  Oceniono 4 razy 4

  ŻYCZĘ ZDROWIA:):):)

 • Gość: andrzej999

  Oceniono 7 razy 3

  Widzisz "zulu_czacha" ta Paniu pewnie umrze ale będą ją wspominały tysiące.Ty zdechniesz i nikt nawet nie będzie o tym wiedział.Prawda boli-co??

 • Gość: zniesmaczony

  Oceniono 2 razy 2

  LUDZIEEEEEEEEEE autor liczyć nie umieeeeeeeeeeeeeeee????????1934-2016 to jest 84 lata? W Grudniu 2015 Pani Irena skończyła 81 lat..Czy to ładnie tak dodawać lat Kobiecie???

 • Gość: zoja

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Ireno czekamy na Panią w Raciborzu, życzę zdrowia!!!!!!!

 • Gość: Eliza

  Oceniono 3 razy 1

  Dużo zdrowia

 • Gość: rabbit

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Ireno.
  Życzymy Pani szybkiego powrotu do zdrowia. Śpiewane przez Panią piosenki to balsam dla duszy nas wszystkich. Musimy być wytrwali. Będzie dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane