Andrzej Duda słucha... Zayna. "Sympatyczna muzyka". Fani wokalisty w szoku. "To naprawdę JEGO konto?"

Andrzej Duda słucha Zayna? "Sympatyczna muzyka" - napisał na Twitterze, a fani wokalisty szaleją. Poprosili prezydenta o zorganizowanie koncertu ich idola w Polsce, jaką odpowiedź dostali?
Andrzej Duda słucha... Zayna "Sympatyczna muzyka". Fani wokalisty w szoku. "To naprawdę JEGO konto?" Andrzej Duda już raz udowodnił, że odpowiada nawet na niezwiązane z polityką posty użytkowników Twittera, kiedy pocieszał internautkę po zerwaniu z chłopakiem. Teraz prezydent znów zaskoczył. Zachęcony przez twitterowiczów postanowił zorientować się w najnowszych muzycznych trendach i wysłuchał debiutanckiego singla Zayna z One Direction "Pillowtalk". O Boże, zapytaj się go, czy słuchał nowej piosenki Zayna - napisała jedna z internautek. A Twój Tata słuchał? Córka mi w tej chwili tłumaczy, o co chodzi i właśnie puszcza Zayna. Zaraz będę wiedział - odpowiedział Duda. Podekscytowane fanki koniecznie chciały znać opinię prezydenta na temat piosenki ich idola. Jak pan posłucha, to niech pan powie, co o niej sądzi - pisały internautki. Sympatyczna muzyka. Dzięki za info o muzycznych trendach - podsumował prezydent. Tak bezpośrednia i "zwyczajna" rozmowa głowy państwa z fankami muzyki ex-członka One Direction brzmi dosyć nieprawdopodobnie, nie sądzicie? Niektórzy nabrali wątpliwości, czy konto naprawdę prowadzi prezydent. Prawdziwe. Pisać można o wszystkim. Na tym polega wolność w necie. Dobrej nocy! - skomentował Duda. Entuzjazm prezydenta obudził w internautkach nadzieję na koncert Zayna w Polsce. Czy głowa państwa pomoże w jego organizacji? Na to pytanie nie padła odpowiedź.

Andrzej Duda już raz udowodnił, że odpowiada nawet na niezwiązane z polityką posty użytkowników Twittera, kiedy pocieszał internautkę po zerwaniu z chłopakiem. Teraz prezydent znów zaskoczył. Zachęcony przez twitterowiczów postanowił zorientować się w najnowszych muzycznych trendach i wysłuchał debiutanckiego singla Zayna z One Direction "Pillowtalk".

O Boże, zapytaj się go, czy słuchał nowej piosenki Zayna - napisała jedna z internautek.
A Twój Tata słuchał? Córka mi w tej chwili tłumaczy, o co chodzi i właśnie puszcza Zayna:-) Zaraz będę wiedział ;-) - odpisał Duda.

Podekscytowane fanki koniecznie chciały znać opinię prezydenta na temat piosenki ich idola:

Jak pan posłucha, to niech pan powie, co o niej sądzi.
Sympatyczna muzyka. Dzięki za info o muzycznych trendach. Pozdrawiam i dobrej nocy :-)

To o tę "sympatyczną" piosenkę chodzi:

Tak bezpośrednia i "zwyczajna" rozmowa głowy państwa z fankami muzyki ex-członka One Direction brzmi dosyć nieprawdopodobnie, nie sądzicie? Nie dziwne więc, że niektórzy nabrali wątpliwości, czy to aby prawdziwe konto prezydenta.

Prawdziwe. Pisać można o wszystkim. Na tym polega wolność w necie. Dobrej nocy! :-) - odpisał Duda.

Entuzjazm prezydenta obudził w internautkach nadzieję na koncert Zayna w Polsce. Czy głowa państwa pomoże w jego organizacji? Na to pytanie już nie padła odpowiedź.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (23)
Andrzej Duda słucha... Zayna. "Sympatyczna muzyka". Fani wokalisty w szoku. "To naprawdę JEGO konto?"
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 10 razy 6

  Pisać można o wszystkim. Na tym polega wolność w necie. Dobrej nocy! :-) - odpisał Duda.

  Niesamowite "pan prezydent" nie skłamał. To prawda, że jeszcze można pisać w internecie o wszystkim. Nowa ustawa inwigilacyjna, dla niepoznaki nazwana Ustawą o Policji wchodzi w życie dopiero 6 lutego.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 7 razy 3

  Pisać można, a nawet trzeba o wszystkim - jak na spowiedzi bo nasze komentarze będą nie tylko wnikliwie czytane, ale także oceniane przez księdza pod kątem naszej wiary.

  PS. Widzę, że Du*a znalazł sobie odpowiednie zajęcie dla siebie - może pisać co chce i nie pytać prezesa o zdanie! Brawo Du*a!

 • Gość: ja

  0

  Szkoda, że długopis nie słucha Andrzeja Dudy.

 • Gość: Gość

  0

  Andrzej po nocach flirtuje z Izą Pek

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  Mamy fajnego prezydenta,super facet.

 • Gość: popijajac_piwo

  Oceniono 4 razy 0

  Impotent lokaj Hitler Duduś słucha No Erection? To wiele tłumaczy...

 • do_podziwu

  Oceniono 10 razy 0

  Pisać można o wszystkim. Na tym polega wolność w necie. Dobrej nocy! :-) napisal Andrzej Duda .
  Panie Prezydencie jak mozna o wszystkim!!!- kiedy zglosi sie pan do "pryncypala" po instrukcje to prosze mu powiedziec (przy okazji) aby sobie zeby naprawil .Czy mu sie podoba ,czy nie to ON(nie pan i pani Premier) jest obserwowany przez "Swiat" i to ON swoim wygladem wystawia opinie o Polakach -:(((((

 • baba_jaga

  Oceniono 4 razy 0

  Ojejujeju

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy -1

  "Andrzej Duda słucha... Zayna."

  Przede wszystkim, Andrzej Duda słucha prezesa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX