;

Kim Basinger zagra kochankę Christiana Greya! Wiadomo też, czy Dakota Johnson nadal będzie grać Anastasię

Kim Basinger, Dakota Johnson, Jamie Dornan

Kim Basinger, Dakota Johnson, Jamie Dornan (Bulls/mat.prasowe)

Po hitowej pierwszej części perypetii Anastasii Steele i Christiana Greya, nie było najmniejszych wątpliwości, że niebawem w kinach zobaczymy kolejne części. Zaskakuje natomiast dobór obsady.

Wiosną ruszą zdjęcia do filmu "Ciemniejsza strona Greya", ekranizacji kolejnej części trylogii opowiadającej o perypetiach Christiana Greya i Anastasii Steele, które porwały miliony czytelników na całym świecie. Pierwsza kinowa wersja, "Pięćdziesiąt twarzy Greya", zarobiła ponad 570 milionów dolarów. Nikt nie wątpił więc, że dojdzie również do sfilmowania kolejnych. Pod znakiem zapytania stała jednak obsada.

Producenci potwierdzili jednak już, że w głównych rolach ponownie zobaczymy Dakotę Johnson oraz Jamiego Dornana. Ciekawostką jest natomiast to, że do ekipy dołączyła także Kim Basinger. Aktorka ma wcielić się w rolę Eleny Lincoln, nazywanej "panią Robinson". Jest to była kochanka Greya, która to wprowadziła go w świat BDSM.

Reżyserem drugiej części został James Foley ("House of Cards"). Sam Taylor-Johnson, reżyserka pierwszej części, już latem poinformowała media, że nie zamierza wracać do pracy nad obrazem.

 

AB

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Skomentuj:
Kim Basinger zagra kochankę Christiana Greya! Wiadomo też, czy Dakota Johnson nadal będzie grać Anastasię
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX