;

Kaley Cuoco jako Britney Spears. Zmysłowy taniec, a na koniec... Publiczność W SZOKU

Britney Spears/Kaley Cuoco

Britney Spears/Kaley Cuoco (East News/Screen z Lip Sync Battle)

Kaley Cuoco wszyscy znają jako uroczą Penny z "Teorii wielkiego podrywu". Tym występem wielu wprawiła więc w osłupienie. Seksowny strój, świetne ciało, a wokół półnadzy tancerze. Aktorka wcieliła się w Britney Spears.

Kaley Cuoco gra uroczą Penny w "Teorii wielkiego podrywu", ale występem w "Lip Sync Battle" odcięła się od tej roli. Aktorka wcieliła się w Britney Spears i "zaśpiewała" jej hit "I'm A Slave For U" z 2001 roku. W skąpych szortach i zielonym staniku wyeksponowała seksowne ciało, a publiczność szalała:

Cuoco była gwiazdą wieczoru. Jej interpretacja występu Britney Spears z VMA z 2001 r. była na najwyższym poziomie. Aktorka podbiła scenę i błyszczała niemal tak samo jak jej połyskujące szorty - zachwycają się redaktorzy Refinery29.com.

Cuoco była na tyle wierna występowi Spears z VMA, że podobnie jak ona, na sam koniec utworu zaczęła tańczyć z ogromnym pytonem. To się nazywa poświęcenie dla sprawy!

??????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Aktorka bez wątpienia dała z siebie wszystko i wyglądała naprawdę HOT, ale my pozostajemy fanami oryginału. Britney w seksownej choreografii z 2001 r. jest nie do podrobienia.

Britney SpearsGiphy.com

A Wy co sądzicie? Zagłosujcie w sondzie!

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak Ci się podoba występ Kaley Cuoco?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Skomentuj:
Kaley Cuoco jako Britney Spears. Zmysłowy taniec, a na koniec... Publiczność W SZOKU
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX