Restauracja w Malborku, a wśród gości... Doda i Szulim. Jedna ma od teraz zakaz wstępu do środka

Doda była gościem restauracji w Malborku. Niestety, wokalistka nie zachowała się podobno odpowiednio. Właściciel Gothic Cafe utrzymuje, że był zmuszony ją wyprosić. Agnieszka Szulim też tam była, lecz o niej wypowiada się w samych superlatywach.

Doda oraz Agnieszka Szulim gościły w restauracji Gothic Cafe w Malborku. Bogdan Gałązka, właściciel luksusowej restauracji, w programie "Na Tapecie" w Superstacji, opowiedział jakimi są klientkami. W rozmowie z Klaudią Wiśniowską, restaurator nie krył swojego oburzenia. Najbardziej dostało się Dodzie. Według Gałązki, podczas jednej z kolacji piosenkarka zachowała się "nieprzyzwoicie". Zdenerwowała tym właściciela Gothic Cafe - zapowiedział, że nie jest mile widziana w jego restauracji:

Goszczę u siebie różne gwiazdy. Najbardziej zirytowała mnie pani Rabczewska. Była jakaś impreza w Malborku i ona śpiewała i potem była kolacja. Zazwyczaj te kolacje gwiazd odbywają się potem u mnie w restauracji. Ona chciała być taka zabawna, my pięknie nakryliśmy stół, jak to na zamku, a ona wzięła marker i napisała mi życzenia na obrusie. Doprowadziła mnie tym do szewskiej pasji. Była chimeryczna, tego nie je, tamtego nie je. Zaczęła się nieprzyzwoicie zachowywać dla moich pracowników i to był drugi raz, ja powiedziałem do jej menedżera, że albo pan zabierze stąd tę panią, albo ja wezwę policję. Faktycznie menedżer zabrał ją pod rękę i wyprowadził. Ona już do mojej restauracji nie zostanie wpuszczona - powiedział ze zdegustowaniem Gałązka.

DodaKapif

Dużo lepsze wrażenie zrobiła na nim Agnieszka Szulim. Do Gothic Cafe wybrała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na randkę. Gałązka miło wspomina spotkanie z nimi.

Pani Agnieszka Szulim była z chłopakiem w zeszłym roku, zobaczyła zamek. Zresztą było bardzo miło, ja miło wspominam. To są miłe spotkania, co prawda zawsze trochę stresujące dla szefa kuchni, dlatego, że większość tych ludzi jest albo wegetarianami, albo weganami. Czasami przygotowujemy specjalne potrawy. Nie ma lekko, jest miło - wyznał restaurator.

Jesienna ramowka TVN, 05.08.2015, fot. WBF/Marek Kudelski, na zdj. Agnieszka SzulimWBF/Marek Kudelski

W przypadku Dody to nie jest pierwsza taka wpadka. Kilka lat temu wdała się w awanturę w nieistniejącej już knajpie "Przekąski zakąski" na Krakowskim Przedmieściu.

Poprosiliśmy asystentkę Dody, Martę Waldorf, o komentarz w tej sprawie:

Nie skomentuję tej informacji. Nie jestem zorientowana w tej sprawie, nie znam szczegółów. Widziałam artykuły w sieci, natomiast nie widziałam odcinka programu na Superstacji - powiedziała nam Waldorf.

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (28)
Restauracja w Malborku, a wśród gości... Doda i Szulim. Jedna ma od teraz zakaz wstępu do środka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • krzywelustro

  Oceniono 12 razy 10

  Coraz częściej widać, że kariera Dody idzie dokładnie koleinami wytyczonymi przez Violettę Villas.

  W najbliższym czasie przewiduję:
  1. szybko postępujące zdziwaczenie,
  2. coraz bardziej eksponowane zamiłowanie do różu,
  3. zdewocenie,
  4. występy w kościołach,
  5. założenie wielkiej hodowli psów i kotów,
  6. rozpaczliwe próby zwracania na siebie uwagi mediów i ludzi w ogóle,
  7. nie przyjmowanie do wiadomości własnej śmieszności,
  8. coraz częstsze pobyty w psychiatrykach.

  Może mając na względzie takie perspektywy Doda powinna rozważyć osobę Ojca Rasputina jako menedżera? No i powinna jadać zdecydowanie więcej snickersów.

 • pan.malowany

  Oceniono 10 razy 6

  Rabczewska jest wulgarna i czuje, ze koniec tuz tuz wiec robi sie agresywna.

 • Gość: Iwona xyz

  Oceniono 7 razy 5

  Kiedy my Polacy zaczniemy słuchać tych, którzy mają coś wartościowego do powiedzenia a nie tych, którzy twierdzą, że mają co pokazać.? Żenada...

 • Gość: dryl

  Oceniono 8 razy 4

  Nie wygląd świadczy o człowieku, ale jednak Doda ma bardzo prostacką urodę.

 • Gość: sopranistka

  Oceniono 5 razy 3

  Tak krytykujecie Dodę, a właściciel tej ekskluzywnej restauracji nawet się wypowiedzieć poprawnie po polsku nie potrafi! Tego nie zauważacie?
  Poza tym w restauracjach, czy innych kawiarniach, właściciele są od tego aby dbali o klienta uczciwie> Nie ide do restauracji po to aby mnie jaśnie pan obgadał, bo mu się coś tam u mnie nie spodobało. On jest od tego aby spełniać wszystkie warunki dobrego restauratora!
  Jeśli Doda mu zniszczyła obrus, to powinien koszt tej szmatki doliczyć do rachunku, a nie wściekać się jak idiota! Sam się promuje i ślizga na jej wizerunku chamowaty cwaniaczek !
  Nie byłoby u niego Dody, byłaby inna na tapecie. Więc uważajcie na takie restauracje w tym Malborku!

 • Gość: kolo

  Oceniono 5 razy 3

  o pustaku mam wyrobione zdanie od lat .

 • Gość: BLEBLE

  Oceniono 1 raz 1

  AMERICAN DREAM DODY (2011):
  Nagranie nowych płyt, teledysków, seria koncertów dla Polonii;
  Własny program w amerykańskiej stacji telewizyjnej;
  Czołowa rola w superprodukcji hollywoodzkiej;
  Własna szkoła tańca, którą współtworzyć będzie ukochany Dody, Błażej Szychowski;
  Napisanie autobiografii, stworzenie własnych perfum, własnej linii bielizny, szeroko zakrojona działalność charytatywna, na przykład u boku Angeliny Jolie

 • Gość: seboll

  Oceniono 1 raz 1

  to jest jakaś ściema albo odświeżany news bo restauracja jest teraz nieczynna i będzie zamknięta do końca marca :/

 • Gość: Ewa

  0

  P.Dorota Uważa się za cos lepszego ,,,mówi,ze ma wysoki iloraz inteligencji.ale prawda jest taka,ze jest po prostu wulgarna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX