;

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras pogodzą się? "Brakuje mu żony". Przekonać ma ją...

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras (WBF)

Beaty Kozidrak i Andrzej Pietras przeżywają kryzys w związku. Według najnowszych doniesień mediów, mąż gwiazdy nadal chce walczyć o ich małżeństwo. Z myślą o Kozidrak kupił dom, który mógłby być początkiem nowego etapu w życiu pary.

Nad małżeństwem Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa wiszą czarne chmury. Od kilku miesięcy pojawiają się informacje, że para rozstała się. Do tej pory nie potwierdzili tego oficjalnie, lecz spekulacje na temat kryzysu w związku nie milkną. Co więcej - pojawiły się kolejne informacje. Tygodnik "Na żywo" donosi, że Pietras ponoć chce uratować ich małżeństwo.

Ostatnio w jego zachowaniu coś się zmieniło. Zaczął zdawać sobie sprawę, jak bardzo brakuje mu żony i teraz zabiega o jej względy - zdradza znajomy Kozidrak i Pietrasa.

Mąż gwiazdy na początku roku kupił nowy dom pod Lublinem. Dziennikarze tygodnika spekulują, że ta luksusowa posiadłość została nabyta z myślą o Kozidrak. W poprzednim domu wokalistka Bajmu nie chce już przebywać:

Ona nie chce już tam mieszkać. Kojarzy się jej ze złymi wspomnieniami - mówi informator tygodnika.

 

/Beata Kozidrak, Andrzej Pietras maz 2015-05-30KAPIF

 

Media donosiły, że piosenkarka z położnej niedaleko wspólnej posiadłości wyprowadziła się już jakiś czas temu. Najpierw mieszkała u córki, a potem kupiła apartament na warszawskim Ursynowie. Głównym powodem rozstania miał być porywczy charakter Pietrasa:

Beata przez lata znosiła trudny, wybuchowy charakter Andrzeja. Ale on tym razem przesadził i przekroczył granicę. Takiego zachowania Beata nie zamierzała tolerować. W dodatku świadkiem spięcia był ich przyjaciel. Po tym zdarzeniu spotykali się tylko wtedy, kiedy naprawdę musieli - wyjaśnił znajomy pary.

Jeśli wierzyć informacjom tygodnika, w ostatnim czasie relacje między małżonkami poprawiły się. Pietrasowi ponoć zależy na uratowaniu małżeństwa i prosi o wybaczenie. Najwidoczniej gwiazda doceniła jego starania. Informator tygodnika twierdzi, że Kozidrak rozważa powrót do męża:

Beata zastanawia się, czy nie dać mu jeszcze jednej szansy - informuje osoba z otoczenia Kozidrak i Pietrasa.

 

 

KS

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (4)
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras pogodzą się? "Brakuje mu żony". Przekonać ma ją...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: x

  Oceniono 1 raz 1

  Tyle lat razem, szkoda to zepsuć. Chyba że ją zdradzał. Wtedy lepiej dać sobie spokój. Ona bez niego nie zginie. On bez niej szoda gadać....

 • Gość: klm

  0

  znaczy się, wlał jej?

 • Gość: gęsior

  Oceniono 4 razy -2

  I kogo to obchodzi, te ich rozstania. Szum wokół siebie robią tylko, zwłaszcza ona , taka niby mimoza wrażliwa, taka ...artystka, a próchno się już z doo py sypie, to i szuka rozgłosu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX