Agata Młynarska straci program w TVP? Jest decyzja stacji, komentuje i ona. "Róbmy swoje"

Agata Młynarska

Agata Młynarska (KAPIF.pl)

Agata Młynarska kolejną ofiarą zwolnień w TVP? Informacja, że jej program "Świat się kręci" zniknie z anteny, pojawiła się w "Super Expressie". Dziennikarka szybko odniosła się do rewelacji tabloidu.

Agata Młynarska z telewizją publiczną związana jest od lat. Po tym, jak w TVP Jacek Kurski zaczął wprowadzać liczne zmiany personalne, pojawiły się informacje, że dziennikarka straci swój program "Świat się kręci".

Jak dowiedział się "Super Express", program "Świat się kręci", którego dziennikarka jest gospodynią, od marca ma zniknąć z anteny Jedynki - czytamy w tabloidzie. - Nowym władzom nie podoba się formuła programu, a także fakt, że realizowany jest on przez zewnętrzną spółkę. Jacek Kurski, obejmując urząd prezesa, zapowiedział, że dla takich produkcji nie będzie teraz miejsca.

Agata Młynarska postanowiła uspokoić zaniepokojonych fanów na swoim profilu na Facebooku. Odniosła się do licznych publikacji na temat "zwolnienia" jej z telewizji.

W TV pracuję 26 lat - przez ten czas stworzyłam wiele programów - wśród nich były takie, o których już nikt nie pamięta ale też i takie, które wpisały się w historię telewizji. Jedne zachwycały publiczność, inne przepadły w nicość, pozostając tylko moim wspomnieniem. Przy realizacji każdego z nich towarzyszyła mi niezmiennie znana śpiewka, która sprawdza się w każdych czasach - "Róbmy swoje! - czego i Państwu życzę.

 

Od kilku dni jestem bombardowana pytaniami czy pracuję dalej w TVP?, czy program "Świat się kręci" ma być zdjęty z...

Posted by Agata Mlynarska on 26 styczeń 2016

 

Cieszycie się, że Młynarska zostaje w TVP?

 

 

jm

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (48)
Agata Młynarska straci program w TVP? Jest decyzja stacji, komentuje i ona. "Róbmy swoje"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jovanna

  Oceniono 13 razy 13

  ależ pani Agato, niech Pani pochwali urodę, wdzięk i elegancję panny Pawłowicz to od razu odczepią się, a ponadto wiernopoddańcza pielgrzymka do Torunia i będzie gut.

 • Gość: cezar85

  Oceniono 10 razy 10

  wygląda co raz lepiej

  nie, nie ty jacek

  poza tym tobie ledwo buty widać, wystające z dudy prezesa

 • Gość: Zosia

  Oceniono 8 razy 6

  Bardzo lubię Panie Młynarskie w telewizji : piękne , elokwentne, profesjonalne. Szkoda , że takie decyzje zapadły. Pani Agato koniec czegoś jest zawsze początkiem nowej drogi. Znam to z autopsji. Po 30 latach opuścił mnie mąż . Myślałam , że świat się zawalił , tymczasem teraz wiem co znaczy życie . Pozdrawiam .Trzymam kciuki za świetlaną przyszłość. Zosia

 • maksimum

  Oceniono 4 razy 4

  Sprawa wyglada tak,ze program mozna zrobic w TVP i wtedy by kosztowal 200 tys zl ale mozna zrobic tez przez zew spolke(kolegow i znajomych) za 2 mln zl.
  Dojenie Polski sie skonczylo i trzeba sie wziac uczciwie za prace pani Mlynarska.

 • zbynio4

  Oceniono 3 razy 3

  "...realizowany jest on przez zewnętrzną spółkę ...". To jest słowo klucz, te zewnętrzne spółki niemiłosiernie doją TVP. To taki kolesiowski sposób na to by wszyscy mieli kasę. Co do Młynarskiej? Może 26 lat jechania na plecach tatusia to wystarczający czas p. Agato. Czas na prawdziwe życie.

 • kiciuleczek

  Oceniono 9 razy 3

  Jeszcze nikt jej nie zwolnił i nie zwolni, bo nie jest politycznie umoczona, a że programy mają teraz robić ludzie z TV, a nie zewnętrzne spółki to całkiem inna para kaloszy.
  To zdrowa tendencja nowego kierownictwa.

 • ankonta

  Oceniono 2 razy 2

  Stara du-pa, ale do wieku gwiazdy to jej jeszcze trochę brakuje!

 • Gość: bolo

  Oceniono 4 razy 2

  trudno rozstać się z dobrą kasą!!!!!!!!!!! Państwowa telewizja państwowe zarobki , a nie kosmiczne ciężko to znoszą nasze pseudo gwiazdki , jak Kraśko i inni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX