;

"Barwy szczęścia". Tragedia! Rosjanie zaatakowali Igę i Piotra podczas spaceru z dziećmi

Barwy szczęścia. Piotr Jankowski i Ada Fijał

Barwy szczęścia. Piotr Jankowski i Ada Fijał (Artrama)

Dramatyczne chwile w serialu "Barwy szczęścia"! Czy Piotr i Iga zapłacą życiem za to, że nie podporządkowali się rosyjskim biznesmenom? Zobacz streszczenie odcinków 1389-1392. Emisja1-4.02.

Artura (Jacek Rozenek) martwi rozgłos jaki zyskała w mediach sprawa Rosjan, nie zdaje sobie sprawy, że to Marta (Katarzyna Zielińska) w dużej mierze przyczyniła się do jej nagłośnienia. Iga (Ada Fijał) obawia się zemsty szefów, ale jej mąż jest przekonany, że nic im ze strony Wadima i Władimira nie zagraża i decyduje się opowiedzieć przed kamerą o kulisach przejęcia wydawnictwa.

Mimo obaw Kasi (Katarzyna Glinka) sprawę Rosjan zaczyna drążyć Łukasz (Michał Rolnicki). Po nagraniu wywiadu z Piotrem (Piotr Jankowski) Sadowski idzie do G&G i zadaje Janiszewskiemu niewygodne pytania. O sprawę wypytuje także Martę i Artura. Chowański uważa, że swoim zachowaniem Walawski ściągnie na nich wszystkich nieszczęście.


<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA >>

 


Na odpowiedź Rosjan nie trzeba długo czekać - w kierunku spacerujących w parku Igi (Ada Fijał), Piotra i ich dzieci padają strzały

Czy Piotr przeżyje zamach? I kto będzie następny na celowniku zabójców? Oglądaj "Barwy szczęścia" w lutym o 20:05 na TVP2.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (2)
"Barwy szczęścia". Tragedia! Rosjanie zaatakowali Igę i Piotra podczas spaceru z dziećmi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • forfiter_jr

    Oceniono 4 razy 4

    Putin jak obejrzy, nie będzie zachwycony.

  • baba_jaga

    Oceniono 3 razy 3

    Rosjanie a nie arabscy uchodzcy ? To nie na czasie;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX