Grażyna Torbicka o zmianach w TVP. "Miałam wielu prezesów, nigdy nie było tak, że..."

Zobacz wideo.

Grażyna Torbicka z Telewizją Publiczną związana jest od dekad. Mimo że sama zachowała posadę po zmianie prezesa, ostro ocenia politykę zwalniania jej kolegów i koleżanek z Woronicza za poglądy polityczny czy nawet bez konkretnego powodu. Zobaczcie, co powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (99)
Grażyna Torbicka o zmianach w TVP. "Miałam wielu prezesów, nigdy nie było tak, że..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Łukasz

  Oceniono 41 razy 31

  To jest właśnie to osławione "odrywanie od koryta", pani Grażyno. Po prostu - przyprowadzamy własne świnie. A że ktoś przedtem o to gopodartwo dbał, zbudował je - to i lepiej, nasi się więcej najedzą.
  Ale cierpliwości - ktoś kto myśli kategoriami koryta, pozostanie na jego poziomie.

 • Gość: Pliszka1

  Oceniono 40 razy 30

  Pistrolle czujne jak zawsze. Nawet na Plotku. Nie podlizujcie się władzy tak bardzo, bo to niesmaczne. Nie wierzę, że za Plotka też wam płacą.

 • Oceniono 31 razy 21

  KOcham Plotka za bezposredniosc.Znam Grazke Torbe,taka ksywa,od lat.To madra i piekna kobieta.Drugie pokolenie polskiej super telewizji panstwowej.Ona w Cannes podczas Targow zalatwia w minute to,co inni dniami.Bo to KLASA.Reszta do zrozumienia...

 • Paweł Szawłowski

  Oceniono 19 razy 17

  PIS to tchórzliwa karykatura faszyzmu włoskiego, groźna z powodu poparcia przez zawiedzionych obojętnością wobec niesprawiedliwości i niemocy administracyjno -prawnej i socjalno-opiekuńczej państwa rządzonego przez weteranów z PRL.
  Przykładem obojętności polityków na tą słabość państwa, była kampanijna porada Bronisława Komorowskiego o podjęciu dodatkowej pracy przez mało zarabiajacego.

 • ajtam

  Oceniono 15 razy 15

  Teraz do władzy, także w telewizji, dorwały się miernoty, które w normalnej rzeczywistości nie miały by szansy na pracę czy sukces. Zawiść, że ktoś jest lepszy, zdolniejszy, mądrzejszy, lepiej wykształcony, doprowadziła tę władzę do tego i teraz tych lepszych trzeba poniżyć, zdeptać, przeczołgać i pokazać kto tu teraz rządzi.

 • Gość: szaja25

  Oceniono 22 razy 12

  To nie jest zwykłe zwalnianie z pracy, to jest totalny skok na stanowiska wygłodniałych lizusów, czyli TKM w pisowskiej krasie. Tu nie chodzi o zmiany, bo takich nie będzie, tu chodzi o wynagradzanie stołkami swoich lizusów, tyle czekaliście na prosperity to teraz bierzcie wszycho.

 • Paloma Khelifi

  Oceniono 7 razy 7

  panie Lukaszu-----------to, ze przyprowadzacie wlasnych ludzi, nie jest niczym zlym,zlo tkwi w kompetencjach waszego prezesa, dziennikarzy, sa tacy bezdennie obiektywni, sympatyczni i z doswiadczeniem, ze nawet ja w waszych realiach, moge juz uwazac sie za dobrego dziennikarza, to tak jak wybitnym politykiem jest np kempa, nie chce mi sie nawet ciagnac tej wypowiedzi

 • Gość: gbg

  Oceniono 2 razy 2

  Grażyna Torbicka z Telewizją Publiczną związana jest od dekad
  - ale pojechaliście po niewiaście która chce uchodzić i wyglądać jak młoda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX