Kinga Duda "cierpi przez decyzje polityczne ojca"? Jest obiektem drwin na studiach. "Mama bardzo się o nią martwi"

Zobacz wideo.

Po wygraniu wyborów prezydenckich, Andrzej Duda i jego żona Agata przeprowadzili się do Warszawy. W Krakowie została ich jedyna córka Kinga, która rozpoczęła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Problemy miały zacząć się kiedy prezydent podpisał ustawę o Trybunale Konstytucyjnym. List otwarty w tej sprawie wystosowała wówczas do niego Radu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tego samego, na którym studiuje Kinga. Jak donosi tygodnik "Na Żywo", córka prezydenta jest przez to "narażona na drwiny studentów".

Więcej o:
Komentarze (522)
Kinga Duda "cierpi przez decyzje polityczne ojca"? Jest obiektem drwin na studiach. "Mama bardzo się o nią martwi"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • puzonik48

  Oceniono 145 razy 137

  Wiadra pomyj wylano na dzieci poprzednich prezydentów i premierów ,więc niech się Dudowie przyzwyczają ,że ich córka też zbierze razy !

 • Gość: fldkaj

  Oceniono 148 razy 132

  oh jak mi przykro.

  Tylko, że PIS nie ma żadnych oporów w uprzykrzaniu życia ludziom, którzy mieli nieszczęście mieć rodziców czy dziadków z partii, UB, milicji, wermachcie itp.

 • templogin

  Oceniono 132 razy 128

  Podczas omawiania wyników...
  Egzaminator: Pani się myli, TK wcale tak nie funkcjonuje.
  Kinia: Ale będzie.

 • ar.co

  Oceniono 116 razy 110

  Cóż, takie są konsekwencje rozpętania przez pisiaków z przyległościami nagonki na "resortowe dzieci". Fala uderzeniowa zawraca i uderza ślepo na następne pokolenie resortowych... Niech się Kinga D. pocieszy, że w porównaniu z wyczynami pisowskich trolli i "niepokornych" lepszego sortu te "drwiny studentów" to naprawdę małe piwo. I przynajmniej wie za co.

 • Gość: kl

  Oceniono 96 razy 88

  Nie widzę w tym nic dziwnego, nie ona pierwsza , która cierpi za to, że ojciec z uczciwością i przyzwoitością nie ma nic wspólnego. Takie życie. Jak ojcu na tym nie zależy to ona w środowisku zawsze będzie miała pod górkę.

 • Gość: metalin

  Oceniono 96 razy 88

  No cóż, jest zabawa, jest ryzyko!

 • Gość: barrack

  Oceniono 83 razy 79

  ...bo po przeprowadzce z Krakowa panna Kinga na pewno otrzyma od warszawskich studentów tylko dowody uwielbienia.

 • Gość: Dudy w miech

  Oceniono 71 razy 65

  Jak jej zadadza na egzaminie pytanie "teoretyczne" o ustawę o TK która sama siebie określa bez prawa oceny przez tenże Trybunał to albo uwali albo skrytykuje prezydenta Dudego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX