Kinga Duda "cierpi przez decyzje polityczne ojca"? Jest obiektem drwin na studiach. "Mama bardzo się o nią martwi"

26.01.2016 10:45
Zobacz wideo.

Po wygraniu wyborów prezydenckich, Andrzej Duda i jego żona Agata przeprowadzili się do Warszawy. W Krakowie została ich jedyna córka Kinga, która rozpoczęła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Problemy miały zacząć się kiedy prezydent podpisał ustawę o Trybunale Konstytucyjnym. List otwarty w tej sprawie wystosowała wówczas do niego Radu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tego samego, na którym studiuje Kinga. Jak donosi tygodnik "Na Żywo", córka prezydenta jest przez to "narażona na drwiny studentów".

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (522)
Kinga Duda "cierpi przez decyzje polityczne ojca"? Jest obiektem drwin na studiach. "Mama bardzo się o nią martwi"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • puzonik48

  Oceniono 143 razy 135

  Wiadra pomyj wylano na dzieci poprzednich prezydentów i premierów ,więc niech się Dudowie przyzwyczają ,że ich córka też zbierze razy !

 • Gość: fldkaj

  Oceniono 146 razy 130

  oh jak mi przykro.

  Tylko, że PIS nie ma żadnych oporów w uprzykrzaniu życia ludziom, którzy mieli nieszczęście mieć rodziców czy dziadków z partii, UB, milicji, wermachcie itp.

 • templogin

  Oceniono 128 razy 124

  Podczas omawiania wyników...
  Egzaminator: Pani się myli, TK wcale tak nie funkcjonuje.
  Kinia: Ale będzie.

 • ar.co

  Oceniono 114 razy 108

  Cóż, takie są konsekwencje rozpętania przez pisiaków z przyległościami nagonki na "resortowe dzieci". Fala uderzeniowa zawraca i uderza ślepo na następne pokolenie resortowych... Niech się Kinga D. pocieszy, że w porównaniu z wyczynami pisowskich trolli i "niepokornych" lepszego sortu te "drwiny studentów" to naprawdę małe piwo. I przynajmniej wie za co.

 • Gość: kl

  Oceniono 94 razy 86

  Nie widzę w tym nic dziwnego, nie ona pierwsza , która cierpi za to, że ojciec z uczciwością i przyzwoitością nie ma nic wspólnego. Takie życie. Jak ojcu na tym nie zależy to ona w środowisku zawsze będzie miała pod górkę.

 • Gość: metalin

  Oceniono 94 razy 86

  No cóż, jest zabawa, jest ryzyko!

 • Gość: barrack

  Oceniono 81 razy 77

  ...bo po przeprowadzce z Krakowa panna Kinga na pewno otrzyma od warszawskich studentów tylko dowody uwielbienia.

 • Gość: Dudy w miech

  Oceniono 69 razy 63

  Jak jej zadadza na egzaminie pytanie "teoretyczne" o ustawę o TK która sama siebie określa bez prawa oceny przez tenże Trybunał to albo uwali albo skrytykuje prezydenta Dudego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane