Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z gór. Oburzenie: Reklama musi być! Odpowiada. Ostrzej niż zwykle

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska (Screen z Facebook.com/Anna Lewandowska)

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie, na którym pozuje na tle malowniczych szczytów górskich. Fani jednak zwrócili uwagę na jej buty.

Anna Lewandowska często pozuje w strojach sportowych, jednak na ogół uchodzi jej to bezkarnie. Tym razem jedna z fanek trenerki zasugerowała, że na jednym ze zdjęć przemyciła reklamę butów. Poszło o zdjęcie z weekendowego wypadu Lewandowskich w góry.

Aktywny weekend ????????Miłego dnia FitFreaki!????

Posted by Anna Lewandowska on 24 styczeń 2016

Widać markę butów? Widać.

Reklama nike musi być .... masakra. Nawet w tak pięknym otoczeniu przyrody, musi Pani pamiętać o reklamowaniu produktu? Współczuje - napisała jedna z internautek.

Anna Lewandowska zarzut potraktowała poważnie. Zwykle podobną krytykę fanów obraca w żart. Tym razem odpowiedziała bardziej zdecydowanie.

Słucham? Mam takie to w tym chodzę! Masakra to to, że są takie negatywne komentarze. Przesyłam dużo energii pozytywnej z gór - odpisała.

Odpowiedź Anny Lewandowskiej najwyraźniej trafiła w punkt, bo polubiło ją już prawie 300 internautów. Stanęli po stronie trenerki.

Taka jesteś ładna dziewczyna, a tyle w tobie nienawiści.
Czemu jesteś tak wredna? Czyżby zazdrość? Może nienawiść? Ah... polska mentalność. Zmień myślenie i podejście dziewczyno - pisali.

Czy zarzut o reklamę marki zajmującej się produkowaniem odzieży sportowej jest trafiony? Odkąd Anna Lewandowska została twarzą Nike w 2014 roku, regularnie możemy zobaczyć na Instagramie jej zdjęcia w strojach tej firmy. Na pewno jest to forma reklamy, choć wcale nie jest powiedziane, że akurat na tym zdjęciu trenerka tak się upozowała, żeby zaprezentować na butach logo firmy.

JZ

Anna LewandowskaAplikacja Plotek

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (34)
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z gór. Oburzenie: Reklama musi być! Odpowiada. Ostrzej niż zwykle
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Znajknięty

  Oceniono 14 razy 12

  Po co ja tu wlazłem,po co ja tu wlazłem,po co ja tu wlazłem,po co ja tu wlazłem .............................................................................................po co ja tu wlazłem .......................

 • Gość: Ewella

  Oceniono 11 razy 7

  Ciekawe jak taka zdenerwowana Anna L może wysłać pozytywną energię... A zdjęcie faktycznie wygląda jak reklama butów. Ciągle coś reklamują. Pani Anna ma problem że inni mają problem z jej obrzydliwym bogactwem. Ja nie dopatrzyłam się nienawiści w komentarzu internautki piszącej o butach ale za to w odpowiedzi na ten komentarz-tak.

 • Gość: Ya

  Oceniono 13 razy 7

  wiem, wiem ... najlepiej jakby nic na sobie nie miala ... ;-))

 • Gość: Swonew

  Oceniono 4 razy 4

  Jedni reklamują buty a inni reklamacje składają, jakiż ten ten świat różnorodny! :P

 • Gość: polonista

  Oceniono 3 razy 3

  ...mam takie, to w tym chodze...OMG. W jakim to jezyku...?

 • mukazy78

  Oceniono 4 razy 2

  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Kto normalny i przytomny ogląda wpisy na fejsach tej pani? I jeszcze się tym podnieca?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX