Beata Tadla i Hanna Lis straciły pracę w TVP. Pierwsza planuje karierę akademicką, a druga? "Spędziłam 14 godz przy telefonie"

Beata Tadla i Hann Lis po tym, jak zostały zwolnione z TVP, nie zamierzają w najbliższym czasie kontynuować kariery telewizyjnej. O ich planach informuje magazyn "Flesz".

Hanna Lis z widzami "Panoramy" pożegnała się prawie dwa tygodnie temu. Wkrótce potem poinformowała, że nie planuje zajmować się więcej dziennikarstwem politycznym. O jej planach na przyszłość spekuluje magazyn "Flesh", który donosi, że Lis dostała propozycję prowadzenia "dużego portalu lifestyle'owego".

Nie mam sprecyzowanych planów na przyszłość. Badam i rozważam różne opcje - skomentowała dziennikarka w rozmowie z magazynem.

W podobnym tonie wypowiada się Beata Tadla. Była prowadząca "Wiadomości" na razie ograniczy się do prowadzenia zajęć ze studentami dziennikarstwa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i na Uniwersytecie Wrocławskim.

Na razie muszę dać sobie czas, żeby pomyśleć o planach. Teraz chciałabym ochłonąć, odpocząć, wyczyścić się z emocji. W dniu, kiedy mnie zwolniono, spędziłam 14 godzin przy telefonie! Dzwonili do mnie ludzie z pytaniami, ale też ze słowami wsparcia - powiedziała Tadla w rozmowie z "Fleszem".

 

Więcej o:
Komentarze (47)
Beata Tadla i Hanna Lis straciły pracę w TVP. Pierwsza planuje karierę akademicką, a druga? "Spędziłam 14 godz przy telefonie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • trombozuh

  Oceniono 9 razy 5

  Zmieniły pracę, teraz powinny jeszcze wziąć kredyt.
  Czy może one jednak też uważają, że Komorowski to przygłup gadający głupoty?

 • ateofi

  Oceniono 4 razy 4

  Widać, że "wybiórcza" wspiera wyłącznie "duchowo" zwolnione z TVP resortowe pseudo-dziennikareczki. Oj niedługo zacznie brakować na futerka z norek i urządzanie luksusowych domów. A swoją drogą, ciekawe dlaczego nikt nie zaoferował jeszcze pracy takim "tuzom intelektu, bezstronności i profesjonalizmu" jak Tomuś Lis - biedaczek ma tylko kanał w onecie.

 • Jacek Placek

  Oceniono 2 razy 2

  wydawało mi się, że dziennikarka, to taka pani, która przeprowadza wywiady, pisze, szuka tematów na filmy czy reportaże, jak np Martyna, a nie ktoś, kto odczytuje przed kamerą z kartki. Dziennikarstwo to pasja, a nie załatwiona robota

 • Gość: Półwyspiarz

  Oceniono 2 razy 2

  Dajcie już spokój z tymi czytaczkami wiadomości. Tysiące takich traci pracę i co? Kogo to obchodzi?

 • Marek Uzdowski

  Oceniono 2 razy 2

  z CNN ani BBS nikt sie nie zglosil ... drogie panie, poczekajcie... pewno kase zbieraja na gaże...

 • Gość: rjr

  Oceniono 4 razy 2

  niech zmienia prace i wezmą kredyt

 • Gość: josim

  Oceniono 1 raz 1

  ale was tu trolków nawaliło

 • Gość: przyszlosciowiec

  Oceniono 1 raz 1

  PiS perzestanie rzadzic to pewno wroca

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX