Tak Bogumiła Wander wyglądała ostatnio. Teraz przyszła na Bal Dziennikarzy z mężem. Jak wypadła? O wiele lepiej!

Bogumiła Wander

Bogumiła Wander (WBF)

Bogumiła Wander była jednym z gości sobotniego Balu Dziennikarzy. Ikona telewizji założyła suknię w odważnym kolorze, do której dobrała ciekawe dodatki.

Bogumiła Wander na Balu Dziennikarzy pojawiła się w towarzystwie męża, Krzysztofa Baranowskiego. Prezenterka miała na sobie różową suknię do której dobrała duży czary pasek i efektowną biżuterię. Uwagę zwracał makijaż - dobrany zdecydowanie lepiej niż poprzednim razem.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

A jak Wam się podoba?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (124)
Tak Bogumiła Wander wyglądała ostatnio. Teraz przyszła na Bal Dziennikarzy z mężem. Jak wypadła? O wiele lepiej!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Robert

  Oceniono 30 razy 28

  Pani Wander była piękną kobietą. Niestety zerwała z tym wizerunkiem, eksperymentując ze swoją twarzą. Proces starzenia jest naturalny. Zostają jednak szlachetne rysy podkreślające i przypominające urodę z młodości. Efekt zabiegów jest w tym przypadku fatalny, żeby nie powiedzieć, karykaturalny. Szkoda.

 • Gość: niedudek

  Oceniono 29 razy 23

  bogumiła vader...

 • Gość: Skoment

  Oceniono 19 razy 13

  Jak można zrobić z pięknej kobiety potwora i jeszcze wydać na to fortunę. Żenada i żal mi Pani Wander. Myślałam że ma więcej w głowie, a tam niestety siano.

 • karakuliambro

  Oceniono 14 razy 12

  Powinna rozjaśnić brwi (w tonacji jasnego brązu). I nie mazać ust poza konturem. Jak pięknie i z klasą wygląda Beata Tyszkiewicz?!? A jest od Pani Bogumiły, nie wymawiając, starsza o 5 lat!

 • Gość: M

  Oceniono 16 razy 12

  Pani Wander kiedyś była piękną, atrakcyjną kobietą. I byłaby nią nadal, gdyby nie te okropne zabiegi. Czasu się nie oszuka niestety...Ale czy nie można się starzeć z godnością???

 • Gość: ono

  Oceniono 14 razy 10

  Te zdjęcia powinny być pokazywane jako przestroga dla pań, które na siłę chcą sobie przedłużyć :) młodość. Popatrzcie na wielką Panią Szaflarską: jest piękna!

 • Emilka Wechen

  Oceniono 11 razy 9

  Chcą być piękne a efekt jest koszmarny.Pani Wander ta twarz jest okropna

 • white_lake

  Oceniono 12 razy 8

  co tam jakaś Wander, jej mąż to dopiero kiedyś było ciasteczko, taki naprawdę stylowy wilk morski, pewnie nikt z gimbazy plotkowej nie pamięta, nigdy nie słyszał
  zresztą dalej bardzo dobrze wygląda, tylko szkoda, że żonie nie doradził umiaru :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX