Isabel i Kazimierz Marcinkiewiczowie ROZWIEDLI SIĘ. Będzie apelacja. "Nie udało mi się wywalczyć tego, co chciałam"

Kazimierz Marcinkiewicz rozwiódł się z Izabelą Olchowicz - Marcinkiewicz. Małżonka byłego polityka zapowiada jednak odwołanie się od decyzji sądu.
Marcinkiewiczowie już po rozwodzie Isabel zapowiada apelacja. "Nie udało mi się wywalczyć tego, co chciałam" Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierz Marcinkiewicz są już po rozwodzie. Sprawę udało zakończyć się dopiero na czwartej rozprawie. Isabel domagała się, by rozwód orzeczono z winy męża, a także alimentów w wysokości 12 tys. miesięcznie i mieszkania na warszawskiej Ochocie o wartości ok. 600-700 tys. zł - informował wcześniej "Fakt". Wszystko wskazuje na to, że Isabel nie otrzyma tego, o co zabiegała. Powiem tak: kij ma dwa końce. Cieszę się, że się rozwiodłam i jestem już wolną osobą, ale nie jestem do końca zadowolona z wyroku sądu. Nie udało mi się wywalczyć tego, co chciałam i dlatego składam apelację - powiedziała "Faktowi". Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz domaga się alimentów twierdząc, że pośrednio przez byłego męża doznała uszczerbku na zdrowiu, który uniemożliwia jej podjęcie pracy. Od grudnia 2014 roku zmaga się z kontuzją ramienia. Jest ona efektem wypadku, który wydarzył się, gdy zdenerwowana jechała na spotkanie z mężem (prowadzony przez nią samochód uderzył w ekran dźwiękoszczelny). W tabloidach opowiadała też o szkodach moralnych - były premier miał ją "skrzywdzić, wycisnąć i wyrzucić jak mandarynkę".

Isabel Olchowicz - Marcinkiewicz i Kazimierz Marcinkiewicz są już po rozwodzie. Sprawę udało zakończyć się dopiero na czwartej rozprawie. Byli małżonkowie nie mogli porozumieć się co do wysokości alimentów.

Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz domagała się, by rozwód orzeczono z winy męża, a także alimentów w wysokości 12 tys. miesięcznie i mieszkania na warszawskiej Ochocie - o wartości ok. 600-700 tys. zł - informował wcześniej "Fakt".

Wszystko wskazuje na to, że Isabel nie udało się udało się rozwieść na jej warunkach.

Powiem tak: kij ma dwa końce. Cieszę się, że się rozwiodłam i jestem już wolną osobą, ale nie jestem do końca zadowolona z wyroku sądu. Nie udało mi się wywalczyć tego, co chciałam i dlatego składam apelację - powiedziała "Faktowi" Marcinkiewicz.

Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz domaga się alimentów twierdząc, że pośrednio przez Marcinkiewicza doznała uszczerbku na zdrowiu, który uniemożliwia jej podjęcie pracy. Od grudnia 2014 roku zmaga się z kontuzją ramienia. Jest ona efektem wypadku, który wydarzył się, gdy zdenerwowana jechała na spotkanie z mężem (prowadzony przez nią samochód uderzył w ekran dźwiękoszczelny). W tabloidach opowiadała też o szkodach moralnych - były premier miał ją "skrzywdzić, wycisnąć i wyrzucić jak mandarynkę".

 

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (48)
Isabel i Kazimierz Marcinkiewiczowie ROZWIEDLI SIĘ. Będzie apelacja. "Nie udało mi się wywalczyć tego, co chciałam"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zenek

  Oceniono 26 razy 18

  Przez takie właśnie cwane pijawki jak Izabel mężczyźni nie chcą się żenić. Na jakiej podstawie domaga się 12 tys alimentów? Nie mają dzieci, więc zołzie nie należy się złamana złotówka. Nawet jeśli ją zostawił czy zdradził - czego ona oczekiwała od tego związku skoro dla niej zostawił rodzinę? Czy chodziło o te słynne już kobiece przeświadczenie: "jest chu..jem, ale dla mnie on się zmieni?". Żenua na maxa.

 • Gość: cezar85

  Oceniono 18 razy 14

  12 tysięcy miesięcznie?

  dlaczego nie 20 tysięcy?

 • fanizymiko

  Oceniono 17 razy 13

  Mam bekę z Kazika i Isabel i uważam ich obecność na Plotku za całkowicie uzasadnioną.

 • Gość: zaba

  Oceniono 21 razy 11

  alimenty? no fanem marcinkiewicza nie jestem... porzucil zone z dziecmi dla jakiejs taniej dupki... ale to przeciez ona wsiadla w samochod i przywalila w ekran? tez jego wina? i 12 tysi miesiecznie? latwo sie zyje na cudzy koszt... i to jeszcze za takie pieniadze...

  plus.google.com/u/0/114951659479707088507

 • maksimum

  Oceniono 9 razy 7

  Ona jest piekna i madra jak sam Kaziu.

 • szoferek1

  Oceniono 9 razy 5

  No dobrze że w końcu Kazio pogonił to durne dziewcze bo zostałby nawet bez skarpet!

 • Gość: mamusia5754

  Oceniono 6 razy 4

  SKONCZYLY SIE PIENIADZE,SKONCZYLA SIE MILOSC ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX