;

Karolina Gilon na konferencji TVN. "Mój debiut". Potem przyznała, że już tam była. Nie zgadniecie w jakiej roli!

Karolina Gilon niedługo poprowadzi swój program i z tej okazji pojawiła się na konferencji TVN-u. To jednak nie był jej debiut. Kiedyś na tej samej imprezie pojawiła się w całkiem innej roli.

Karolina Gilon jest znana z "Top Model", ale jej kariera po zakończeniu przybrała nieco nieoczekiwany obrót. Niedawno ogłosiła, że poprowadzi własny program popularnonaukowy "DeFacto" na antenie TTV. Kanał należy do grupy TVN, więc Gilon nie mogło zabraknąć na prezentacji ramówki jednej z największych stacji komercyjnych w Polsce. W klasycznym czarnym garniturze ożywionym złotą biżuterią wyglądała bardzo elegancko.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na Facebooku pochwaliła się swoim uczestnictwem w konferencji i wyznała, że kiedyś już brała w niej udział udział jako... kelnerka.

Dziś mój debiut. Konferencja grupy TVN. Pamiętam, jak kiedyś uczestniczyłam podczas tej konferencji, ale w roli kelnerki. Marząc pod nosem by stanąć kiedyś po drugiej stronie. Marzenia się spełniają - napisała.

Dziś mój debiut. Konferencja grupyTVN . Pamietam jak kiedyś uczestniczyłam podczas tej konferencji , ale w roli kelnerki.. Marząc pod nosem by stanąć kiedys po drugiej stronie .. Marzenia sie spełniają ... :)

Posted by Karolina Gilon on 21 stycznia 2016

Gilon wiele razy podkreślała, że praca w telewizji była jej marzeniem większym niż modeling. Determinacja się opłaciła.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Skomentuj:
Karolina Gilon na konferencji TVN. "Mój debiut". Potem przyznała, że już tam była. Nie zgadniecie w jakiej roli!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX