Doda miała dwie imprezy. Były więc dwie kreacje. Pierwsza sexy, ale druga... Aż brakuje słów

Doda

Doda (WBF)

Doda na urodziny Radia Kolor włożyła bardzo krótką i seksowną granatową mini. Kilka godzin później przyszła na premierę "Pitbulla" w JESZCZE krótszej i JESZCZE seksowniejszej granatowej mini.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (20)
Doda miała dwie imprezy. Były więc dwie kreacje. Pierwsza sexy, ale druga... Aż brakuje słów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: popijajac_piwo

  Oceniono 3 razy 3

  Stara już. Sypać się zaczyna...

 • sabbina

  Oceniono 6 razy 2

  DODA

  pamiętaj - po zmianie kolejnego partnera rób sobie testy na HIV i AIDS

  .

 • Gość: Foto

  Oceniono 1 raz 1

  Panowie fotografowie. Zdjęć obiektu nie robi się z góry, bo wychodzi zawsze kurdupel ze złymi proporcjami. Gdzie wy zdobywaliście wiedzę? Na bazarze? Z tych zdjęć nie wiemy jak wygląda Doda tylko jakie braki macie w profesji.

 • magda3wedel

  Oceniono 1 raz 1

  Botki suuper. Ale kreacje jak z H&M wyglądają.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 3 razy 1

  Mimo że sukienka było bardzo obcisła i bardzo krótka Doda widać, że Doda świetnie się w niej czuła." A komuś kto pisze te newsy nie chce się nawet potem sprawdzić ich poprawności stylistycznej

 • Gość: xyz

  0

  ta tępa, sztuczna wywłoka to desperatka, które usilnie poszukuje sobie męża! Miota się tu i ówdzie ze swoim grubo ciosanym, odessanym tyłkiem, nie wiedząc gdzie go przytknąć! Robi sobie na siłę foty z podstarzałymi projektantami mody i myśli, że jest "zajebista dupa" Starzeje się, kariera podupada więc chce odstrzelić jakąś grubą rybę, a tu... NIC z tego! Przykładem desperacji był jej tzw. "pdbój Paryża" gdzie zamiast zabłysnąć zrobiła z siebie totalną wiochę i pośmiewisko! W dodatku opłaciła plugawe szmatławce, żeby te pisały o niej w samych superlatywach przeinaczając fakty! Tymczasem Polacy mieszkający w Paryżu nie słyszeli o niej, nie była na żadnej z tamtejszych gazet! Jej tzw. "furrora w Paryżu" zakończyła się fiaskiem i każdy normalny człowiek o tym wie, więc nie róbcie z ludzi idiotów, bo potem co niektórzy debile w to uwierzą! Do tego brzydki i wulgarny z niej babochłop, więc nie dziwię się, że jej byli pouciekali od niej! Przerobiona plastycznie od stóp do głów! Nabotoksowana i odessana, nic dziwnego, że popadła w samozachwyt uzupełniając tak wielkie braki! Zresztą tak naprawdę, nic z niej pięknego... Po tych wszystkich przeróbkach plastycznych wygląda zaledwie jak namiastka człowieka i to niezbyt ładnego. Wcześniej masywna , grubo ciosana wiejska dziewoja z twarzą jak patelnia, teraz z kolei odessana szkapa! Psychopatka i rynsztokówa jakich mało, kto zna, to wie! Wystarczy pooglądać sobie jej początki w barze, żeby zobaczyć jaka w rzeczywistości jest! Była lesbijką z braku laku, bo żaden chłop jej nie chciał! Taki Reynolds nawet nie tknął by takiego gówna, słysząc co gada i więdząc z kim ma naprawdę do czynienia!.. Jakby puściła mu tą swoją łacińską wiązankę... Uciekłby w te pędy, jak i pozostali inni. Z resztą ona nawet nie zna angielskiego, więc o czym tu mówić! Przynosi wstyd nie tylko sobie, ale i Polakom! Zal! XD

 • Gość: mamma mia

  0

  co ona zrobiła z twarzą...??

 • samozwaniec

  0

  Zarzucam Wam,ze jako Plotek jesteście firma bioraca kase od Dody za super opienie o jej fatalnej karierze muzycznej/ZADNEGO PRZEBOJU przez 15 lat/.Oraz o jej wyglądzie.W Polsce jest milion ladniejszych od niej dziewczyn i kobiet.Wiecie to?

 • Gość: Pat

  Oceniono 2 razy 0

  Ech, przynajmniej wie, że jak się odsłania nogi, to cycków już nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX