Natalia Siwiec zmniejszyła piersi? Po doniesieniach tabloidu przyszła na galę. My widzimy SPORĄ zmianę

Natalia Siwiec według doniesień "Faktu" zmniejszyła piersi, by wyglądać "mniej wulgarnie". Zmienia wizerunek? Jej stylizacja z gali "Twojego Stylu" nie pozostawia wątpliwości.

Natalia Siwiec na imprezie "Doskonałość Roku" magazynu "Twój Styl" zaprezentowała się w dość nietypowej jak na nią stylizacji. Suknia do ziemi ze wzorzystym pasem, ciągnącym się przez całą jej długość, to bardzo oryginalny wybór, ale na pewno nieprzypadkowy. W tym fasonie trudno bowiem zweryfikować prawdziwość ostatnich doniesień "Faktu", według których Siwiec zmniejszyła piersi.

Natalia od jakiegoś czasu próbuje sił w aktorstwie. To dlatego chce wyglądać bardziej naturalnie. Stawia na kobiecość, nie chce być już wulgarna - twierdzi informator "Faktu".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Tym razem wulgarnie na pewno nie było. Suknia była ciekawa, a efektu dopełniły upięte w kok włosy i długa grzywka. Mała inspiracja Orientem? My jesteśmy na tak. Wyraźnie widać, że celebrytka zmienia styl na bardziej wyrafinowany, a tę metamorfozę popierać będziemy zawsze!

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (28)
Natalia Siwiec zmniejszyła piersi? Po doniesieniach tabloidu przyszła na galę. My widzimy SPORĄ zmianę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: marzyciel

  Oceniono 3 razy 3

  Echhhhh...moze w zamian, jakis mini implancik mozgu? Moze byc najtanszy, tak pare mm szesc...

 • Gość: murrat

  Oceniono 2 razy 2

  zmniejszyła piersi, by wyglądać "mniej wulgarnie" ??
  to oznacza właściwie że daj będzie wyglądać wulgarnie, tylko trochę mniej

 • Gość: mich

  Oceniono 4 razy 2

  Szyba schudła za bardzo. Wydaje się że ma WIELKĄ głowę

 • Gość: Gościula

  Oceniono 4 razy 2

  Najpierw wybielony odbyt, potem pomniejszone cycki.

  Jak żyć, Bezzębny Gnomie, jak żyć?

  Gościula

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  ale tłuszczyk nie zmarnował się i poszedł w wary.

 • samozwaniec

  Oceniono 1 raz 1

  Po pierwsze:NIGDY nie piszcie o sobie w liczbie mnogiej.Zawsze autorsko.Po drugie.Ona zaczynala jako call girl za tysiąc $ za noc.Teraz chce być,jak Doda,aktorka.Nie będzie.Twarz to za mało do aktorstwa.Trzeba mieć mozg...

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 1 raz 1

  A nawet jeśli to prawda, że chce zmienić swój wizerunek, to ja w życiu tego nie kupię. Zaczynała swoją "Karierę" od bycia wulgarną z okładki Playboya, która w swoim reality show dalej propagowała frywolny i wulgarny styl bycia. Bo na tym najłatwiej było jej zarobić pieniądze. A teraz zauważyła, iż jej notowania jako wulgarnej dmuchanej cycatej lalki diametralnie spadają. To teraz, aby podreperować swoje finanse, i zadbać o nie na przyszłość, to w akcie desperacji chce diametralnie zmienić wizerunek, aby znów zjednać do siebie rzesze swoich "Fanów". A ja tego nie kupuję, bo nie zamierzam popierać, aby ktoś zarabiał na manipulowaniu innymi ludźmi. Kim w ogóle są ci jej "Fani"? Ludzie którzy mają za dużo pieniędzy i marnują je na takie bzdety jak Siwiec?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX