Szwagierka Eminema nie żyje. Przedawkowała heroinę. "Raper i siostra nie byli zainteresowani udzieleniem jej pomocy"

Eminem, Dawn Scott

Eminem, Dawn Scott (East News/Warren Police Department)

Dawn Scott była siostrą byłej żony Eminema, Kimberly Mathers. Bezdomną kobietę policja znalazła w parku martwą. Policja poinformowała, że prawdopodobną przyczyną śmierci było przedawkowanie heroiny.

Dawn Scott to siostra bliźniaczka Kimberly Scott, byłej żony Eminema. Nastolatki wprowadziły się do domu rapera i jego matki, gdy miały 15 lat. Burzliwe małżeństwo z Kim stało się inspiracją wielu utworów muzyka, z problemami w życiu osobistym zmagała się też Dawn. Szwagierka gwiazdora od paru lat była bezdomna i uzależniona od narkotyków. We wtorek znaleziono ją martwą w parku w Detroit.

Prawdopodobną przyczyną śmierci jest przedawkowanie heroiny. Trwają testy toksykologiczne - cytuje źródło z lokalnej policji portla Radar.online.

Cztery miesiące wcześniej Dawn przyznała w rozmowie z tym samym portalem, że wielokrotnie zwracała się do Eminema i siostry z prośbą o pomoc w walce z uzależnieniem, ale "oni nie wyrazili takiej chęci".

Mam szwagra milionera i siostrę, która śpi na pieniądzach - żaliła się.

 

Kimberley Mathers, Dawn ScottSplash News / EAST NEWS

 

O pomoc do Kim wielokrotnie zwracał się też były chłopak Dawn.

Robiłem co mogłem, żeby uratować jej życie. Odbyłem z Kim wiele rozmów na ten temat, ale ona nie była zainteresowana tematem. Postawiła krzyżyk na siostrze - relacjonuje w rozmowie z "Daily Mail".

Dawn Scott miała dwudziestoletnią córkę Alainę. Eminem i Kimberly adoptowali ją gdy była małą dziewczynką.

EK

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (9)
Szwagierka Eminema nie żyje. Przedawkowała heroinę. "Raper i siostra nie byli zainteresowani udzieleniem jej pomocy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Fiona

  Oceniono 5 razy 5

  Jakos mam wrazenie, ze jej i jej facetowi nie chodzilo o pomoc w wyjsciu z nalogu, tylko o pieniadze na jego finansowanie...
  Bo jakie znaczenie w innym przypadku mialoby zalenie sie na rodzine, ktora spi na pieniadzach, a dla niej nic ne zrobi...

 • go

  Oceniono 4 razy 4

  Taki strasznie nieczuły były szwagier? Eminem ma dwie adoptowane córki: siostry Kim oraz samej Kim z poprzedniego związku. Eminem jest także opiekunem prawnym swojego młodszego, przyrodniego brata Nathana. Jak widać, o dzieci w tej rodzinie to głównie on się troszczy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  "Mam szwagra milionera i siostrę, która śpi na pieniądzach - żaliła się."

  Pewnie z nieba tę kasę mają i po to, żeby utrzymywać jej nałóg.
  Strasznie mi z tego powodu niezmiernie.

 • Gość: qqq

  Oceniono 4 razy 4

  Prosiła o pomoc na leczenie, czy chcieli wyłudzić kasę od bogatej siostry i szwagra? Adoptowali i wychowali jej dziecko, dziewczyna mieszkała z nimi przez x czasu, gdyby faktycznie chciała wyjść z nałogu po prostu zgłosiłaby się na leczenie- nie wierze że w USA nie ma bezpłatnych odwyków i instytucji nieodpłatnie pomagających wyjść z nałogów, ale jak wielokrotnie może nadużyła ich zaufania, to odmawiali jej pomocy. Dajesz raz siostrze pieniądze a ona za to kupuje narkotyki, czy sponsoruje faceta to dałbyś jej jakiekolwiek pieniądze po raz drugi? Bez chęci uzależnionego żadne pieniądze nic nie zdziałają.

 • Gość: aaaa

  Oceniono 4 razy 4

  skoro zaadoptowali jej dziecko to to byla najwieksza pomoc jaka mozna komus ofiarowac, sorry wychowywac nie swoje dziecko to jest dopiero sztuka godna najwiekszego podziwuuuuu!!!

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 3

  jest mi strasznie przykro że nie jest mi przykro...

 • Gość: Jovanna

  Oceniono 3 razy 1

  ratowanie na się nałogowców nic nie daje. Baba sama wybrała swój los i nie żal mi jej. Tacy potrafią świetnie manipulować aby dostać to co chcą najbardziej - czyli narkotyki czy alkohol. Mogą zabić. I ściągną na dno rodzinę o ile ta w porę ich nie odstawi. Jak najdalej. Trudno. Miałam takiego łajzę w rodzinie - w końcu umarł w obrzydliwej melinie. Kradł, żebrał, siedział w więzieniu,ZA NIC NIE CHCIAŁ PODDAĆ SIĘ ODWYKOWI! Kupiliśmy mu mieszkanie i mogł mieć pracę - znikł dzień przed jej podjęciem!

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  a kogo ---te cpuny obchodzą ---szkodniki gorsze od szaranczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX