Edyta Górniak spłaciła Błażeja Szychowskiego! "Chciała wejść w nowy rok bez niepozamykanych spraw"

Edyta Górniak, Błażej Szychowski

Edyta Górniak, Błażej Szychowski (Kapif)

Edyta Górniak w końcu zakończyła wieloletni spór z Błażejem Szychowskim, byłym chłopakiem Dody. Piosenkarka wypłaciła mu zaległe honorarium w wysokości 20 tys. złotych.

Edyta Górniak po trzech latach zwłoki wypłaciła Błażejowi Szychowskiemu należne mu honorarium - 20 tys. złotych. Były chłopak Dody pozwał Górniak w 2013 roku po tym, jak odmówiła zapłacenia mu za choreografię ułożoną na koncert Radia Zet w 2011 roku. Szychowski sprawę wygrał, ale piosenkarka aż do teraz migała się od wykonania wyroku.

Stwierdziła, że dalsze batalie sądowe nie mają sensu i przed świętami zrobiła mu przelew. Ponoć chciała wejść w nowy rok bez niepozamykanych spraw - donosi "Fakt".

Wcześniej Górniak zapowiadała, że nie zostawi tak sprawy i będzie się odwoływać od wyroku, który zapadł ponoć bez jej wiedzy i obecności na rozprawie.

Sąd, bez przeprowadzenia rozprawy ani mojego udziału w sprawie, czy choćby mojej wiedzy o sprawie sądowej - zobowiązał mnie do zapłaty nienależnej kwoty, nie mogąc otrzymać moich argumentów ani dowodów - pisała na Facebooku.

Twierdziła, że Szychowski, który wtedy był już po rozstaniu z Dodą, szuka sposobu, by znów zaistnieć w mediach.

Były statysta, o którego zainteresowaniu mediami i determinacji dla wypowiedzi w mediach, jak również sposobie wpatrywania się w mikrofon mówiła dość niedawno kilkakrotnie jego była dziewczyna - znów zabiega o zainteresowanie.

Żadna ze stron nigdy nie podała oficjalnej przyczyny tak nieprzyjemnego zakończenia współpracy. "Fakt" twierdzi, że ich konflikt zaczął się jeszcze na Maderze, gdzie Szychowski partnerował Górniak w teledysku do piosenki "Tu i teraz".

Błażej był z Edytą na Maderze, gdzie nie tylko występował z nią w klipie, ale miał też nakręcić materiał zza kulis. Doszło jednak między nimi do kłótni i współpraca zakończyła się w bardzo nieprzyjemny sposób.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (9)
Edyta Górniak spłaciła Błażeja Szychowskiego! "Chciała wejść w nowy rok bez niepozamykanych spraw"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 5 razy 5

  Niesamowite!!!

  Edyta wykonała wyrok sądu ale pismaki zrobily z tego romantyczną historię o zamykaniu kolejnego okresu w zyciu celebrytki....

  Redachtory... chylę czoła:)

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  zmuszona przez sąd,wstyd !

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  ja oddałem w starym roku sasiadce=4zyle-ooo-:D

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Teraz Edzia już nie ma na waciki:)

 • stanislaw13

  0

  Zawrotna suma to 20 tyś. ?

 • Gość: Andrzej

  0

  Jaka łaskawa! A odsetki ustawowe za 2 lata od 20 tysięcy? Ona naprawdę myśli, że już zamknęła tę sprawę? Ja jeszcze bym te odsetki skapitalizował, i od nich naliczał nowe odsetki. Gwiazda od siedmiu boleści i wycia w hymnie.

 • Gość: contact_front

  0

  "Sąd, bez przeprowadzenia rozprawy ani mojego udziału w sprawie, czy choćby mojej wiedzy o sprawie sądowej - zobowiązał mnie do zapłaty nienależnej kwoty, nie mogąc otrzymać moich argumentów ani dowodów - pisała na Facebooku."

  To teraz wiesz jak pospólstwo musi się bujać z tzw. e-sądem. "Mniam, mniam!" żeby zacytować klasyka.

 • Gość: gosc ciekawy

  0

  prawo w Polsce jest dla idiotow. baba nie wie ze byla sprawa, czy gra naiwna czy tez wciska tzw kit.Facet powinien zasadzic ja za odsetki oraz straty moralne za czekanie i niepewnosc wykonania wyroku, Czy komornik nie egzekwuje dlugu od Gorniak jak od innych za nie zwrocenie np taczki budowlanej?Ona jest swietoscia nietykalna w Polsce?.

 • Gość: aaa

  Oceniono 2 razy 0

  Zapłaciła człowiekowi za jego prace i to dopiero pod wpływem wyroku sądu.... Gdyby była uczciwa nawet nie mając takiej kwoty od razu porozumiałaby się z tym człowiekiem i spłaciłaby go w ratach. Czym w takim wypadku różni się Edzia od zwykłych naciągaczy. Wykorzystujesz prace innych a potem im nie płacisz to jesteś zwykłym złodziejem i oszustem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX