Angelina Jolie: Teraz moje dzieci mają swoje zdanie o pracy mamusi. Jakie? Musiała być zawiedziona

Angelina Jolie raczej nie tego oczekiwała, słysząc, jak jej dzieci skomentowały jej pracę. Dwa słowa: "śmiesznie prosta".

Angelina Jolie użyczyła głosu Tygrysicy z animowanego filmu "Kung Fu Panda 3". Czworo z sześciorga dzieci aktorki i Brada Pitta - Zahara, Pax, Shiloh i Knox - towarzyszyło jej w trakcie nagrań w studio. Jak aktorka wspomina wspólną pracę?

Nigdy nie chciałam wywierać na nich presji - mówiła Jolie w rozmowie z serwisem Extra. - Zawsze mieli otwartą furtkę i mogli sami decydować, czy chca wziąć w czymś udział. Tym razem spodobało się to wszystkim. Razem się spotykali, nagrywali, przygotowywali. Do wszystkiego podchodzili tak poważnie. To było takie słodkie. Posmakowali też trochę pracy aktora i teraz uważają, że "praca mamusi jest śmiesznie prosta".

Cóż Jolie zapewne wolałaby usłyszeć słowa, które nieco wyrażają większe uznanie dla jej pracy. Z drugiej strony, dzieciom wychowywanym przez TAKICH rodziców aktorstwo z całą pewnością także w przyszłości nie będzie sprawiało trudności.

XBrad Pitt and Angelina Jolie and Family Land at LAX  Pictured: Brad Pitt, Angelina JolieEast News

 

Jeśli chodzi zaś o reżyserowanie, czyli drugą pracę "mamusi", to aktorka również pozwala dzieciom podpatrywać swój warsztat. Jolie w rozmowie z AP, zdradziła, że Madox pomagał jej każdego dnia po szkole przy pracy nad filmem "Nad morzem". Chłopak był także z Jolie w Kambodży, gdzie realizowała zdjęcia do filmu na podstawie książki "First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers". Była to także okazja dla 14-letniego adoptowanego syna Brangeliny, aby poznać swoją ojczyznę i "dowiedzieć się kim jest".

Natomiast Jolie przeszła podobno w Kambodży na dietę mieszkańców, w skład której wchodzą jedynie owady. Przez to schudła jeszcze bardziej. Jej "przerażająco chudą" figurę komentowano, gdy pojawiła się na premierze "Kung Fu Pandy 3".

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (1)
Angelina Jolie: Teraz moje dzieci mają swoje zdanie o pracy mamusi. Jakie? Musiała być zawiedziona
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: juro

    Oceniono 2 razy -2

    mega wyciąganie prywatnych spraw. jedni wynajmują jakieś ochrony typu Juventus a ta wywleka wszystko co może. Co dzieci myśla, co sąsiad, co piesek... masakra. a taka ochrona czytałem na goworku w opiniach o pracodawcach, trochę kosztuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX