Angelina Jolie: Teraz moje dzieci mają swoje zdanie o pracy mamusi. Jakie? Musiała być zawiedziona

Angelina Jolie

Angelina Jolie (Izumi Hasegawa / PRPhotos.com / Izumi Hasegawa / PRPhotos.com)

Angelina Jolie raczej nie tego oczekiwała, słysząc, jak jej dzieci skomentowały jej pracę. Dwa słowa: "śmiesznie prosta".

Angelina Jolie użyczyła głosu Tygrysicy z animowanego filmu "Kung Fu Panda 3". Czworo z sześciorga dzieci aktorki i Brada Pitta - Zahara, Pax, Shiloh i Knox - towarzyszyło jej w trakcie nagrań w studio. Jak aktorka wspomina wspólną pracę?

Nigdy nie chciałam wywierać na nich presji - mówiła Jolie w rozmowie z serwisem Extra. - Zawsze mieli otwartą furtkę i mogli sami decydować, czy chca wziąć w czymś udział. Tym razem spodobało się to wszystkim. Razem się spotykali, nagrywali, przygotowywali. Do wszystkiego podchodzili tak poważnie. To było takie słodkie. Posmakowali też trochę pracy aktora i teraz uważają, że "praca mamusi jest śmiesznie prosta".

Cóż Jolie zapewne wolałaby usłyszeć słowa, które nieco wyrażają większe uznanie dla jej pracy. Z drugiej strony, dzieciom wychowywanym przez TAKICH rodziców aktorstwo z całą pewnością także w przyszłości nie będzie sprawiało trudności.

XBrad Pitt and Angelina Jolie and Family Land at LAX  Pictured: Brad Pitt, Angelina JolieEast News

 

Jeśli chodzi zaś o reżyserowanie, czyli drugą pracę "mamusi", to aktorka również pozwala dzieciom podpatrywać swój warsztat. Jolie w rozmowie z AP, zdradziła, że Madox pomagał jej każdego dnia po szkole przy pracy nad filmem "Nad morzem". Chłopak był także z Jolie w Kambodży, gdzie realizowała zdjęcia do filmu na podstawie książki "First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers". Była to także okazja dla 14-letniego adoptowanego syna Brangeliny, aby poznać swoją ojczyznę i "dowiedzieć się kim jest".

Natomiast Jolie przeszła podobno w Kambodży na dietę mieszkańców, w skład której wchodzą jedynie owady. Przez to schudła jeszcze bardziej. Jej "przerażająco chudą" figurę komentowano, gdy pojawiła się na premierze "Kung Fu Pandy 3".

 

ZI

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (1)
Angelina Jolie: Teraz moje dzieci mają swoje zdanie o pracy mamusi. Jakie? Musiała być zawiedziona
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: juro

    Oceniono 2 razy -2

    mega wyciąganie prywatnych spraw. jedni wynajmują jakieś ochrony typu Juventus a ta wywleka wszystko co może. Co dzieci myśla, co sąsiad, co piesek... masakra. a taka ochrona czytałem na goworku w opiniach o pracodawcach, trochę kosztuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX