Karolina Ferenstein-Kraśko z córką wracają do domu, a tam... niespodzianka! "Wspaniale mieć takich przyjaciół"

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w czwartek po raz trzeci zostali rodzicami. Na malucha w domu czekało mnóstwo uroczych prezentów!

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko mają już dwóch synów, a w czwartek powitali na świecie córkę. Mama i dziewczynka wróciły już do domu, gdzie czekało na nie mnóstwo prezentów od przyjaciół: storczyk, królik-maskotka, uroczy rysunek owcy i wiele innych drobiazgów, za które Ferenstein-Kraśko dziękowała na Instagramie:

Witamy na świecie. Michał Zaborowski Art, najpiękniejsza owca, jaką kiedykolwiek ktoś namalował. Ewa Zaborowska, Aga Bieniek, Marika Słowińska, Caramella Interiors - wspaniale mieć takich przyjaciół. Bardzo, bardzo obydwie dziękujemy.

Choć dumni rodzice nie potwierdzili oficjalnie jakie imię nadali córce, w mediach pojawiła się informacja, że będzie to Laura. Tak też komentujący na Instagramie pisali o małej:

Owca dla Lary cudowna! I te kolory! Jak się czują piękne dziewczyny??:) - zapytała Marzenna Niemoczyńska, projektantka mody.
Piękne imię Laura. Konstanty, Aleksander i Laura. Słodkie trio - podchwycił ktoś inny.

Komentarz Ferenstein-Kraśko ograniczył się jedynie do podziękowań za gratulacje:

Bardzo dziękujemy wszystkim za gratulacje!

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (20)
Karolina Ferenstein-Kraśko z córką wracają do domu, a tam... niespodzianka! "Wspaniale mieć takich przyjaciół"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: prywatny gość

  Oceniono 2 razy 2

  Przepraszam, ale oni pokazują to na publicznym, otwartym dla wszystkich IG? W jakim celu? Aby ruszyli d.py ci, którzy jeszcze nie przysłali prezentów? Aby było przykro matkom, które właśnie wróciły z dzieciątkiem do domu, a w domu bieda i brak prezentów? Czy jako zbieranie kasy na wychowanie dziecka - product placement konkretnych marek?
  Słabe... narodziny dziecka to wydarzenie prywatne... ewentualne dzielenie się szczęściem powinno odbywać się dla ograniczonej liczby osób - przyjaciele i rodzina? Chyba, że Pan Kraśko niczym jakieś celebrytki, których nazwisk nie pamiętam, zamierza teraz utrzymywać się ze sprzedawania prywatności swojego dziecka...

 • kiciuleczek

  Oceniono 3 razy 1

  To niebywałe!

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 1

  teraz bedzie lans Kraskow

 • Gość: pruti

  0

  ...wraca do domu a tam niespodzianka! Wielki "kloc" na nowym dywanie..

 • Gość: bleee

  Oceniono 2 razy 0

  Jeśli dobrze pamiętam Państwu Kraśko udało się już sprzedać nazwy kliniki, w której odbywał się poród. Piękna sesja ze zbliżeniem na nazwę kliniki. Sklepu, gdzie dzielny tata kupował prezenty dla dziecka. Śliczna duża papierowa torba z wielką nazwą w rękach szczęśliwego taty. Tabletek na ból głowy, leżących "przypadkiem" na stoliku... Kwiaciarni, kwiaty były w specjalnej torebce z nazwą... Sklepu z wyposażeniem dla dzieci... Obrazu, o którym oczywiście wspomniano, że jest dziełem KowalskiArt... A nuż ktoś będzie chciał mieć na ścianie obraz z kozą... Kurczę, albo jest się poważnym dziennikarzem politycznym albo geszefciarzem sprzedającym rodzinę na portalach. Rozumiem jak to próbują robić 15-latki szukające kasy, pan Powiatowy, który schyli się po każdy grosz... Ale Kraśko? Pecunia non olet...

 • Gość: er

  Oceniono 4 razy 0

  Wszystko na pokaz. Teraz czas pokazać pypeć na kolanie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz -1

  a tam kon ktory mowi ---albo kobyła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX