Pippa Middleton ma nowego chłopaka. Zamieszkała z nim po 2 miesiącach. Reakcja matki? Zaskoczy Was

Pippa Middleton i James Matthews

Pippa Middleton i James Matthews (East News)

Pippa Middleton ma nowego chłopaka. Jest przystojny i bogaty. Znają się krótko, ale już zamieszkali razem, i jak się zdaje, mają pełną aprobatę matki Pippy.

Pippa Middleton, młodsza siostra księżnej Kate, w październiku zakończyła 3-letni związek z Nico Jacskonem, ale miejsce w jej sercu nie pozostało długo puste. Rychło zajął je James Matthews, przystojny i piekielnie bogaty finansista. Matthews to starszy brat gwiazdy reality show "Made in Chelsea". Para właśnie zamieszkała razem u niego. Raptem po 2 miesiącach randek! Kamienica, do której przeprowadziła się Pippa, jest warta 17 milionów.

40-letni James Matthews nie jest nowym znajomym Pippy.

To wszystko dzieje się bardzo szybko. Od dawna się przyjaźnili - mówi informator serwisu "The Sun". - Pippa większość czasu spędza w jego domu, gdzie trzyma swój samochód, ubrania i szczoteczkę do zębów. Postanowili mieszkanie razem i wydaje się, że wszystko jest w porządku.
<< PRZYSTOJNY CHŁOPAK PIPPY MIDDLETON >>

James Matthews znał Pippę zanim ta, w 2012 roku weszła w związek z Nico Jacksonem. Ten związek rozpadł się, kiedy Jackson przeniósł się do Genewy. Teraz jego miejsce zajął Matthews, 40-letni szef firmy Eden Rock Capital Management, którą założył w 2001 roku.

"The Sun" informuje, że w ubiegłym roku w lecie, zatem kiedy jeszcze była związana z Nico Jacksonem, Pippa spędziła wakacje w St. Barths, gdzie rodzice Matthewsa mają luksusowy hotel.

Mówi się, że Carole (matka Pippy - red.) nigdy nie lubiła Nico - wyznał serwisowi znajomy pary. - Natomiast aprobuje Jamesa. On i Pippa mają ze sobą wiele wspólnego.

Z kolei "Daily Mail" informuje, że w czwartek Pippa, James i Carole byli widziani w hinduskiej restauracji.

To sugeruje, że Carole akceptuje ich związek - czytamy.

Reasumując, Pippa Middleton spotyka się teraz ze starym przyjacielem, którego znała, zanim jeszcze związała się z niezbyt lubianym przez jej matkę Nico Jacksonem. Jamesa Matthewsa najwyraźniej lubi i to jest zapewne powód, dla którego nie ma nic przeciwko, żeby córka zamieszkała u niego po zaledwie 2 miesiącach spotykania się. Choć prawdę mówiąc, nie wydaje nam się, by pani Middleton miała w tej sprawie dużo do gadania ;)

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (6)
Pippa Middleton ma nowego chłopaka. Zamieszkała z nim po 2 miesiącach. Reakcja matki? Zaskoczy Was
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 5 razy 1

  "Pippa Middleton ma nowego chłopaka."," 40-letni James Matthews nie jest nowym znajomym Pippy." - chlopak - nie lepiej bylo napisac - "mlodzieniec" w sam raz do Pippy -:))

  *przepraszam w sam raz DLA Pippy

 • Gość: pitu

  0

  Jak się kochają to niech będą ze sobą. To chyba najważniejsze. A nie roztrząsanie kazdego ich ruchu.. to jak rozmowa na gowowrku w opiniach o pracodawcy o poczcie polskie.. wyższość świąt Bożego Narodzenia nad wielkanocą

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 0

  niezła pippa z tej pippy haaa.

 • noltee

  Oceniono 4 razy 0

  "Pippa Middleton ma nowego chłopaka."
  czyli chłopak ma nową pippę

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz -1

  kazda pippa znajdzie swojego wacka .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX