;

Anna Lewandowska miała operację plastyczną? Krzysztof Gójdź, lekarz gwiazd: Okiem eksperta przyznaję.... Mocny komentarz!

Krzysztof Gójdź, Anna Lewandowska

Krzysztof Gójdź, Anna Lewandowska (Kapif)

Anna Lewandowska poprawiała sobie urodę? Głos w dyskusji zabrał specjalista od medycyny estetycznej, dr Krzysztof Gójdź.

Anna Lewandowska należy do najpiękniejszych i najbardziej zadbanych polskich gwiazd. Kiedy porównamy jej obecne zdjęcia z tymi sprzed kilku lub nawet kilkunastu widzimy, że obecnie wygląda dużo lepiej niż kiedyś. Wiele gwiazd taki efekt osiąga pozwalając, żeby ich twarz modelował skalpel i strzykawka specjalisty od medycyny estetycznej. A Anna Lewandowska? Owszem, były takie spekulacje i właśnie odniósł się do nich na Facebooku dr Krzysztof Gójdź, w którego klinice o urodę dbają m.in. Joanna Krupa i Magda Gessler.

Ostatnio tabloidy i portale o gwiazdach zadają pytanie czy Ania Lewandowska korzystała z medycyny estetycznej lub miała operację plastyczną. Czy wszystkie gwiazdy, które dbają o siebie i przez to wyglądają zjawiskowo muszą być posądzane o to? Poznałem ostatnio Anię w studio DD TVN. Okiem eksperta muszę przyznać, że wygląda zjawiskowo, nic nie poprawiała i absolutnie nie potrzebuje żadnej ingerencji lekarza medycyny estetycznej przez najbliższe 10 lat. A wszystkim hejterom zalecam ruszyć dupę na siłownię, zdrowo się odżywiać i zająć się swoją twarzą i ciałem. A gwiazdy takie jak Ania traktować jako inspirację, jak dbać o siebie... - napisał.

Nie ma nic dziwnego w tym, że Anna Lewandowska wygląda wspaniale bez ingerencji chirurgicznej, bo jest piękną kobietą, dba o siebie, regularnie ćwiczy i racjonalnie się odżywia.

Odczepmy się od Ani Lewandowskiej i innych zjawiskowo wyglądających gwiazd! Każdy tak może - potrzeba tylko trochę chęci i wysiłku w dbanie o siebie. Nie narzucajmy swojego "kanonu piękna" innym. Każdy z nas ma inną definicję urody. I każdy z nas może robić ze swoją twarzą co chce - dodaje w kolejnym wpisie Krzysztof Gójdź.

Przypomnijmy sobie, jak Anna Lewandowska wyglądała 10 lat temu:

Anna LewandowskaNewspix/Kapif

Ostatnio tabloidy i portale o gwiazdach zadają pytanie czy Ania Lewandowska korzystała z medycyny estetycznej lub miała...

Posted by Dr Krzysztof Gojdź on 16 stycznia 2016

 

Sprawdź poradnik z przepisami i zestawami ćwiczeń Anny Lewandowskiej >>

JZ

Anna LewandowskaAplikacja Plotek


Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (52)
Anna Lewandowska miała operację plastyczną? Krzysztof Gójdź, lekarz gwiazd: Okiem eksperta przyznaję.... Mocny komentarz!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: blink

  Oceniono 33 razy 25

  Problemem pani Lewandowskiej nie jest to, czy miała czy nie miała operacji plastycznych. Jej problemem jest brak wyczucia jeśli idzie o medialną nachalność. Pani Lewandowska jest wszędzie - z bezglutenowym torcikiem, machająca nóżkami i udami w rytm przebojów disco, wiecznie rozanielona i powoli zapominająca, jak jej mąż na imię (to przez nadużywanie słowa "kochanie"). Jasne, że każdy chce się wypromować. Ale ludzie mają problemy z kredytem, z kupnem mieszkania, z refundacją leków, z pobytami w szpitalu. I jeszcze Polaków wku... cały cyrk polityczny, w którym nikt nie może się odnaleźć. Dlatego fenomen pani Lewandowskiej polega na tym, że przez chwilę polskie szaraczki mogą dzięki niej przenieść się w bajkowy, magiczny świat, gdzie wszyscy są szczęśliwi, jedzą bezglutenowe torciki i robią sobie selfie na plaży w Bóg-wie-gdzie. Ale to jest iluzja, to nie jest Wasze i to nie istnieje. Żyjcie swoim życiem i radźcie sobie z innymi problemami niż ma pani Lewandowska - one są Wasze i Was wyróżniają. Dopóki Wasz nikt nie wytransferuje do Bayernu nic się nie zmieni. Jeśli przypadkiem jednak ktoś z Waszych najbliższych w Bayernie się znajdzie to pamiętajcie - podkreślajcie swoją niezależność mówiąc o znajomości karate i pieczenia bezglutenowych torcików.

 • Gość: papi

  Oceniono 26 razy 16

  z niej żadna gwiazda

 • pan.malowany

  Oceniono 18 razy 10

  Ojej pan Gojdz nawoluje zeby dupe ruszyc a sam przyznal, ze robil sobie liposukcje i to w jego wieku..qrwa lekarz gwiazd sie znalazl, Henia Krzywonos to tez jedna z gwiazd?

 • art_102

  Oceniono 11 razy 7

  Facet gwiazdorzy do obrzydzenia, a co z niego za "oceniacz", jak sam ma szczęnę fatalnie zrobioną, bo co z tego, że równe i białe, jak na kilometr widać, że przerabiane. Znaczy źle zrobione, bo w obecnych czasach dobrze zrobione wyglądają jak własne. Więc co z niego za fachowiec od estetyki, jak nad własną nie potrafi zapanować. To po pierwsze...
  Po drugie, co z niego za dr z kliniki urody, jak obnaża potencjalne pacjentki z poprawek. Profesjonalista takich rzeczy nie robi, kabareciarz tak, bo tylko oklaski się liczą.

  Po trzecie, po co takie "oceniactwo", jak jednym robi wiwisekcje, a innym , jak Lewandowskiej, włazi w d... . Tu nie potrzeba żadnego fachowca, wystarczy zobaczyć efekt przed i po na zdjęciach. Nie ma takiego "dbania o siebie", żeby tak się zmieniły rysy twarzy, kształt nosa i urosły usta, o zębach nie wspomnę.
  Więc może darować sobie takie artykuły i takich "lekarzy gwiazd".
  www.plotek.pl/plotek/51,79592,16232480.html?i=4

  Na marginesie dodam, ze określenie Lewandowskiej mianem "najbardziej zadbanych polskich gwiazd" jest dużym nadużyciem, szczególnie po ostatniej prezentacji na Gali gdzie odbierała nagrodę Lewandowskiego starych tipsów z kilkoma warstwami starego, niechlujnie położonego lakieru. ...a gwiazda od czego.... Jest żoną gwiazdy, i tyle.

 • Gość: iii

  Oceniono 13 razy 7

  i te filmiki wyuczone na pamiec...sztucznosc az bije

 • Gość: nielubiejej

  Oceniono 12 razy 6

  nie potrafi sie nawet wypowiedziec musi sie uczyc na pamiec jeszcze robi to w taki sztuczny sposob to jej hmm...zenada

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 5

  za tą kase co mają to ona może kupic sobie całą klinike wraz z tym lekarzem specjalistą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX