;

Maja Hyży miała 21 lat, gdy wzięła ślub. "Za wcześnie, wydawało mi się...". Jeszcze ciekawiej, gdy włączył się Kammel

Maja Hyży, Tomasz Kammel

Maja Hyży, Tomasz Kammel (Screen z Pytanienasniadanie.tvp.pl/)

Maja Hyży rozmawiała z Tomaszem Kammelem i Marzeną Rogalską o najodpowiedniejszym wieku na ślub. Co ciekawe, zarówno gość jak i gospodarz programu podzielili się z widzami osobistymi wyznaniami.

Maja Hyży była gościem "PnŚ", w którym wzięła udział w rozmowie o najodpowiedniejszym wieku do wzięcia ślubu. Według cytowanych w programie badań najlepiej jest powiedzieć "tak" między 28 a 32 rokiem życia.

Wyszłaś za wcześnie za mąż? - spytał Kammel.
Myślę, że chyba tak. Zgadzam się z naukowcami, że ten wiek od 28 wzwyż jest chyba takim najodpowiedniejszym wiekiem. Ja wyszłam za mąż, jak miałam 21. Myślę, że to jest wiek mało dojrzały. Wydaje nam się, że to życie jest zbyt kolorowe w porównaniu do rzeczywistości. A ten wiek 28 wzwyż - ja niedługo tyle będę miała i czuję po sobie - że myślenie o życiu, rzeczywistości... - zawiesiła głos Hyży. - Jest więcej doświadczeń... Ten wiek najodpowiedniejszy. (...) Jak ma się 21 lat, człowiek jest narwany. A jak się jest starszym, to w miejsce kłótni wchodzą rozmowy.

Maja Hyży ma aktualnie 26 lat. Wyznała, że choć jest starsza jeszcze nie myśli o kolejnym małżeństwie, choć jest już znacznie bogatsza o życiowe doświadczenia. Jakie?

Świadomość mojej osoby - tego, czego ja naprawdę oczekuję od partnera. A wieku 21 lat wydawało mi się... Miłość i to wszystko. A później dochodzą obowiązki. Każdy ma też jakieś własne wartości i potrzeby, a niekoniecznie partner musi je spełniać - mówiła.

Hyży podkreśliła, że brała ślub, gdy ciągle jeszcze miała "motyle w brzuchu". Przed sakramentalnym "tak" nie poruszyli z Grzegorzem Hyżym kwestii podziału obowiązków, czy sposobu układania stosunków z teściami. Byli "beztroscy", ale przy tym z pasją i uporem się kłócili.

maja hyzy, grzegorz hyzyX-news

 

Jednak rozmowa dotyczyła nie tylko przypadków takich jak Mai Hyży, która za mąż wyszła za wcześnie, lecz także osób odwlekających ślub. Co ciekawe przy tej kwestii to tym razem Tomasz Kammel i Marzena Rogalska pozwolili sobie na osobiste wynurzenia.

Są tacy, co odwlekają ślub w nieskończoność - jak na przykład mój kolega i ja - powiedziała Rogalska, wymownie spoglądając na Kammela.
Co - jak państwo wiedzą - kończy się różnie.

Tomasz Kammel pod koniec zeszłego roku rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Katarzyną Niezgodą. Według "Twojego Imperium" parę miało poróżnić podejście do macierzyństwa.

W Katarzynie Niezgodzie, jak słyszeliśmy, obudził się nagle instynkt macierzyński. Bizneswoman zaczęła podobno coraz bardziej nalegać  na ślub, bo zapragnęła stabilizacji, a gwiazdor telewizji był gotów walczyć o ten związek - wszak dla niego ukochana odeszła od męża - czytamy.

 

Katarzyna Niezgoda i Tomasz KammelKapif

 

Maja Hyży i Grzegorz Hyży rozstali się zaraz po finale "X Factor", para ma dwoje dzieci - synów bliźniaków. Ostatnio o byłych małżonkach było głośno w mediach za sprawą wysokości alimentów, na którą poskarżyła się Hyży. Jej były mąż nie pozostawił tych zarzutów bez odpowiedzi. Do dyskusji na łamach gazet wtrąciła się także jego nowa nowa żona - Agnieszka Popielewicz, z którą wziął ślub w lipcu zeszłego roku.

 

 

ZI

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (2)
Maja Hyży miała 21 lat, gdy wzięła ślub. "Za wcześnie, wydawało mi się...". Jeszcze ciekawiej, gdy włączył się Kammel
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: MrB

    Oceniono 3 razy 3

    Nie znam ani jednej piosenki tej dziewczyny, ale o jej rozwodzie słyszałem już chyba milion razy.

  • baba_jaga

    Oceniono 1 raz 1

    Kiedy ta głupawa Panienka przestanie w kółko gadać o tym samym? Jest juz nudna ciągle tylko robi z siebie ofiarę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX