Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są parą? "Romansują ze sobą od wakacji"

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki prawdopodobnie (znowu) mają się ku sobie. Aktorzy do tej pory byli przyjaciółmi. Teraz ich znajomość rzekomo wkroczyła w nowy etap. Media donoszą, że ich związek trwa od kilku miesięcy.
Więdłocha i Pawlicki są parą? "Romansują od wakacji" Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki prawdopodobnie (znowu) mają się ku sobie. Aktorzy do tej pory byli przyjaciółmi. Teraz ich znajomość rzekomo wkroczyła w nowy etap. Media donoszą, że ich związek trwa od kilku miesięcy. Przypomnijmy kilka faktów. Poznali się na planie serialu "Czas honoru" w 2008 r. Media donosiły, że to Więdłocha była powodem rozpadu związku Pawlickiego z jego ówczesną partnerką Marią Stefańską. Potem ich drogi się rozeszły, a aktorka spotykała się z Maciejem Musiałem, a potem z Sebastianem Fabijańskim. Teraz pojawiły się plotki, że gwiazdy "Czasu honoru" są rzekomo parą. Taką informację opublikował dziennik "Fakt", powołując się na relacje osoby z otoczenia aktorów. Romansują od wakacji. Po raz pierwszy pokazali się razem wśród kolegów na jednym z festiwali muzycznych i nie szczędzili sobie czułości - powiedział tabloidowi znajomy pary. Informator "Faktu" zdradził więcej szczegółów z życia tych dwojga - podobno mają odmienne wizje związku. Więdłocha jest ostrożna, zaś Pawlicki chce przejść na "wyższy poziom". Antek stracił dla niej głowę i przebąkiwał coś o tym, że chciałby się oświadczyć. Agnieszka ucieka jednak od zobowiązań i wolałaby uniknąć takich deklaracji - dodaje informator. Póki co, oboje nie komentują sprawy i nie pokazali się razem publicznie.

Czy Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki to nowa para w polskim show-biznesie? Pojawiły się informacje świadczące o bliskiej zażyłości aktorów. Przypominamy, że poznali się na planie serialu "Czas honoru" w 2008 r. Więdłocha i Pawlicki zaprzyjaźnili się i spotykali się także prywatnie. Nie zostali jednak parą - aktor spotykał się wówczas z Marią Stefańską. Media donosiły, że to Więdłocha była powodem rozpadu jego związku. Potem ich drogi się rozeszły, a aktorka spotykała się z Maciejem Musiałem, a potem z Sebastianem Fabijańskim. Teraz pojawiły się plotki, że gwiazdy "Czasu honoru" są rzekomo parą. Taką informację opublikował dziennik "Fakt", powołując się na wypowiedź osoby z otoczenia aktorów:

Romansują ze sobą od wakacji. Po raz pierwszy pokazali się razem wśród kolegów na jednym z festiwali muzycznych i nie szczędzili sobie czułości - powiedział tabloidowi znajomy pary.

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki Kapif

Informator "Faktu" zdradził więcej szczegółów z życia tych dwojga - podobno mają odmienne wizje swojego związku. Więdłocha jest ostrożna, a Pawlickiemu bardzo na niej zależy:

Antek stracił dla niej głowę i przebąkiwał coś nawet o tym, że chciałby się jej oświadczyć. Agnieszka ucieka jednak od zobowiązań i wolałaby uniknąć takich deklaracji - dodaje informator.

Póki co, oboje nie komentują sprawy. Nie pokazali się razem publicznie.

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (11)
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są parą? "Romansują ze sobą od wakacji"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  ta uwiędła to taka pałeczka sztafetowa --kto zlapie to pędzi do następnej zmiany.

 • errore

  Oceniono 4 razy 2

  No " Czas honoru" serial jakie lubie .A oni pasują do siebie , pasują. Nie wiem czy zauważyliście, że często małżeństwa są do siebie podobne ?
  Ta para akurat ma zeza ! I ona i on .I nawet nie jest to ,taki znów za bardzo zez ukryty

 • brodatochuj

  Oceniono 2 razy 2

  kolejne noname...

 • Gość: iles12

  Oceniono 1 raz 1

  Agnieszka Więdłocha nie przestaje mnie zaskakiwać! Moim zdaniem jej kariera dopiero nabiera rozpędu, a najlepsze jest to że pozostaje przy tym naturalna! Nie mogę się doczekać aż zobaczę ją w Planecie Singli!!

 • Gość: Ela

  Oceniono 7 razy 1

  Super !!!!!Uwielbiam ich.

 • Gość: john

  Oceniono 7 razy 1

  dobrze dobrani, powodzenia!

 • Gość: Kicia

  0

  Piękna kobieta i dobra aktorka, życzę jej żeby znalazła miłość życia. Teraz będzie na topie po filmie Planeta Singli, bo wierze, że zagra dobrze.

 • Gość: Gosia

  0

  Fajna para. Agnieszce życzę sukcesu najnowszej komedii z jej udziałem - "Planety singli" - czekam na premierę :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX