Taylor Swift i Calvin Harris byli na randce, kiedy rozpoznał ich fan. Co zrobił? KRĘPUJĄCE to mało powiedziane

Taylor Swift, Calvin Harris

Taylor Swift, Calvin Harris (Bulls)

Taylor Swift i Calvin Harris udali się na randkę, ale romantyczny nastrój nie trwał długo. Młody fan przerwał ich spotkanie i na wspólnym zdjęciu się nie skończyło.

Taylor Swift przez kilka lat kariery zapewne oswoiła się już z tłumami paparazzi i emocjonalnymi reakcjami fanów na jej widok. Przeważnie nie przepuszczają oni okazji, by zdobyć autograf lub selfie ze swoją idolką, jednak niejaki Ricky Selby posunął się znacznie dalej. Młody chłopak spotkał Swift z jej chłopakiem Calvinem Harrisem w restauracji w Santa Monica. Niewiele myśląc - dosiadł się do nich. Zdjęciem ze znaną parą pochwalił się na Instagramie.

"Świetny obiad z mamą i tatą" - zażartował chłopak.

Awesome dinner with mom and dad??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ???? (@rickywselby)

Para nie zdążyła nawet złożyć zamówienia, kiedy chłopak bez krępacji dosiadł się, dostał własne okrycie i zaczął studiować menu. Najwidoczniej nie domyślił się, że kobiety tak seksowne sukienki, jaką miała na sobie Swift zakładają na randki, które z założenia są dwuosobowe ;)

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (2)
Taylor Swift i Calvin Harris byli na randce, kiedy rozpoznał ich fan. Co zrobił? KRĘPUJĄCE to mało powiedziane
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Michał

    0

    "Bardzo często słyszymy wyrażenie bez krępacji używane w zn.: bez skrępowania. Słowa krępacja nie znajdziemy jednak w żadnym słowniku języka polskiego, bo takiego słowa po prostu nie ma. Wyraz ten prawdopodobnie zrodził się jako żart językowy, parodia gwary, traktowanie go poważnie jest kompromitujące."

    Magdalena Tytuła, Marta Łosiak "Polski bez błędów. Poradnik językowy dla każdego"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX