Marta Kaczyńska przeprowadzi się do Warszawy? Ma mieć to związek z nowym partnerem. "Stryj pochwala tę znajomość"

Tygodnik "Na Żywo" donosi o zmianach w życiu Marty Kaczyńskiej. Córka zmarłego prezydenta ma poważnie rozważać przeprowadzkę do Warszawy.

Jeśli wierzyć doniesieniom kolorówki, Marta Kaczyńska rozważa przeprowadzkę z Trójmiasta do Warszawy. Córka Lecha Kaczyńskiego ostatnio i tak coraz częściej bywa w stolicy, więc zmiana miejsca zamieszkania sporo by jej ułatwiła. Na razie nocuje w wilii Jarosława Kaczyńskiego na Żoliborzu.

Częste wizyty Kaczyńskiej w Warszawie są spowodowane zobowiązaniami zawodowymi. Jest prezeską Instytutu Lecha Kaczyńskiego oraz bierze udział w uroczystościach państwowych. Przeprowadzka do stolicy ma być też szansą na "zerwanie z przeszłością".

Mogłaby się odciąć od przykrych wspomnień związanych z małżeństwem z Marcinem Dubienieckim i dać szansę stryjowi na sprawdzenie się w roli dziadka - mówi "Na Żywo" znajomy Kaczyńskiej.- Ewa i Martynka mogłyby kontynuować edukację choćby w Liceum i Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek, które znajduje się w pobliżu domu Jarosława, a Marta mocniej zaangażować w działalność Instytutu Lecha Kaczyńskiego i zrobić doktorat, o czym marzy jej wuj.

Jest także jeszcze jeden powód przenosin, o którym wspomniano w "Na Żywo". Od paru tygodni media donoszą o nowej miłości w życiu Kaczyńskim.

Warszawę i Łódź, gdzie jej adorator prowadzi restaurację, dzieli tylko pół godziny jazdy. Tę znajomość stryj też pochwala - czytamy dalej.

Marta Kaczyńska AKPA

Restaurator o imieniu Paweł towarzyszył jej na niedawnej premierze "Kordiana".

Marta trzymała w ręku dwa zaproszenia - czytamy w tabloidzie. - Nasz paparazzo towarzyszył im [Marcie Kaczyńskiej i jej towarzyszowi], gdy opuścili teatr.

Kaczyńska do Rusin: Edytę Górniak zapytała pani o ślub, myślałam, że mnie o rozwód. Jak to się skończyło?

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (167)
Marta Kaczyńska przeprowadzi się do Warszawy? Ma mieć to związek z nowym partnerem. "Stryj pochwala tę znajomość"
Zaloguj się
 • Gość: bulterier

  Oceniono 32 razy 30

  Warszawa - Łódź w pół godziny ? Chyba jak prowadzi prezes TVP ....

 • morgana50

  Oceniono 23 razy 23

  jeszcze się nie rozwiodła ( ;)) ) a już doopy innemu daje !!!! ojjj, to tak nie po pisowsku !!!! a co na to 'tatusiek' z pewnego radia ?!? nie boi się, że nazwie ją gorzej, niż nazwał jej matkę ?!?!? czy teraz stryjek dopilnuje, żeby tatusiek nie burczał za głośno?!?

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 26 razy 22

  "stryj pochwa..." lalala... :)

  stara baba, stryja o zdanie musi pytać....

 • Gość: aff

  Oceniono 27 razy 21

  Dlaczego wciąż piszecie o tej lafiryndzie?

 • Tadeusz Janiak

  Oceniono 27 razy 19

  Marta Kaczyńska zawsze dziewica nadaje się na wizytówkę tego pseudo chrześcijańskiego syfu zw. pis oraz jego sponsora strategicznego - watykańskiego okupanta. Brawo....

 • Gość: ar.co

  Oceniono 24 razy 18

  Który to już raz Marta K. "zrywa z przeszłością"? I czy tym razem też okaże się, że dzieci ma z ... przyszłością? Zwłaszcza, że "przeszłość" zdaje się dalej siedzi.

 • Gość: margot452

  Oceniono 17 razy 15

  Może jak się przeprowadzi to go przypilnuje, żeby zrzucił to sadło....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX