"Taniec z gwiazdami". Wiemy, kto zastąpi Annę Głogowską (nie będzie to Agnieszka Kaczorowska)

Paulina Sykut będzie nową prowadzącą "Tańca gwiazdami". Zastąpi w tej roli Annę Głogowską.
TzG. Wiemy, kto zastąpi Annę Głogowską Paulina Sykut będzie nową prowadzącą "Tańca gwiazdami". Zastąpi w tej roli Annę Głogowską. Gdy gruchnęła wiadomość o tym, że Anna Głogowska rozstaje się z "Tańcem z gwiazdami", ruszyła giełda spekulacji, kto zastąpi dotychczasową prowadzącą. Najczęściej przewijało się nazwisko Agnieszki Kaczorowskiej. Okazuje się jednak, że na domysłach się skończyło, bowiem nową gospodynią tanecznego show zostaje Paulina Sykut-Jeżyna. Była bardzo zaskoczona tą propozycją, nie ukrywała jednak wzruszenia, że stacja darzy ją takim zaufaniem - mówi Fakt.pl znajomy prezenterki. Paulina Sykut bardzo dobrze wie, jak wygląda praca przy "Tańcu z gwiazdami". Razem z Agnieszką Popielewicz prowadziła bowiem "Kulisy" programu w Polsat Cafe. U boku nowej prowadzącej nie zabraknie Krzysztof Ibisza, który jest gospodarzem wszystkich polsatowski edycji show. Dla Sykut będzie to pracowity sezon. Prezenterka poprowadzi bowiem także kolejną edycję "Must be the music". Podsumowując, zobaczymy ją w roli gospodyni zarówno w piątkowy, jaki niedzielny wieczór.

Gdy gruchnęła wiadomość o tym, że Anna Głogowska rozstaje się z "Tańcem z Gwiazdami", ruszyła giełda spekulacji, kto zastąpi dotychczasową prowadzącą. Najczęściej przewijało się nazwisko Agnieszki Kaczorowskiej. Okazuje się jednak, że na domysłach się skończyło, bowiem nową gospodynią tanecznego show zostaje Paulina Sykut-Jeżyna.

Była bardzo zaskoczona tą propozycją, nie ukrywała jednak wzruszenia, że stacja darzy ją takim zaufaniem - mówi Fakt.pl znajomy prezenterki.

Paulina Sykut bardzo dobrze wie, jak wygląda praca przy "Tańcu z gwiazdami". Razem z Agnieszką Popielewicz prowadziła bowiem "Kulisy" programu w Polsat Cafe. U boku nowej prowadzącej nie zabraknie Krzysztof Ibisza, który jest gospodarzem wszystkich polsatowski edycji show.

Dla Sykut będzie to pracowity sezon. Prezenterka poprowadzi bowiem także kolejną edycję "Must be the music". Podsumowując, zobaczymy ją w roli gospodyni zarówno w piątkowy, jaki niedzielny wieczór.

 

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
"Taniec z gwiazdami". Wiemy, kto zastąpi Annę Głogowską (nie będzie to Agnieszka Kaczorowska)
Zaloguj się
 • braddock

  Oceniono 3 razy 1

  Jeden jamochłon wchodzi na miejsce drugiego jamochłona. Głupkowate teksty sykutowej wkomponują się w głupkowatość tańcujszoła.

 • fanizymiko

  Oceniono 3 razy 1

  Jak bedzie Krzyś to będzie czad i nawet obecność Sykut tego nie zepsuje:)

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 0

  nie znosze cynicznej Sykut,dla mnie to tylko pogodynka

 • Gość: kft

  Oceniono 2 razy -2

  Głogowska jest bardzo ciepła i ekspresyjna. Nie słodzi i wie jak się wysłowić.
  Zna się na tańcu i wie gdy coś było nie tak.
  Szkoda, no ale życie.

 • crak

  Oceniono 3 razy -3

  Super decyzja , Paulina jest najlepszą prowadzącą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX