;

Anna Popek usuwa wpisy fanów na FB: Nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia

Anna Popek

Anna Popek (KAPIF.pl)

Anna Popek jest jedną z dziennikarek, którą ominęły czystki w TVP. Fani źle odebrali jej wspólne zdjęcia z nowym prezesem Jackiem Kurskim . Teraz gospodyni "PnŚ" odpowiada na zarzuty.

Po tym jak Anna Popek po konferencji TVP pozowała do zdjęć z nowo wybranym prezesem Jackiem Kurskim, można było być pewnym, że gospodynię "PnŚ" czystki ominą i może być spokojna o swoją posadę. Ba, mówiło się nawet o awansie. Fani bardzo źle odebrali całą sytuację. Wpisy typu "wstyd", "żenada" pojawiały się często na jej profilu na FB, jednak były też mocniejsze, często agresywne komentarze, do których dziennikarka odniosła się w najnowszym poście.

 

Szanowni Państwo, zapewne zauważyli Państwo, że niektóre wpisy zostały usunięte. usunęłam i usuwać będę wszystkie te...

Posted by Anna Popek on 13 stycznia 2016

Obecnie pod wpisami Anny Popek na FB możemy znaleźć jedynie pochlebne komentarze. Te, które nie manifestują poparcia i sympatii do Popek, oceniają ogólną kondycję Polski i sytuację polityczną. Można też znaleźć kilka, w których przewija się słowo cenzura.

Czyli jednak cenzura? - czytamy jeden z nielicznych komentarzy, który wykracza poza formułę życzeń czy powinszowań.

Ciągle jednak przybywa też postów, w których postawa Popek jest krytykowana:

Wstyd! Historia Panią zapamięta, jako osobę, która jest bez kręgosłupa moralnego, która sprzeniewierzyła się moralności, przyzwoitości i prawu. Zastanawiam się w imię czego? Czy jest Pani aż tak "zaczadzona" ideologicznie i wierzy Pani w religię "Jarosław-Polskę-zbaw", czy aż tak się Pani boi o pracę? - czytamy jeden z komentarzy.

 

 

Fani do Anny PopekScreen z Facebook.com/AnnaPopekPL/

 

 

Ostre komentarze fanów są reperkusjami po konferencji TVP z Jackiem Kurskim, kolejnych zwolnień w stacji (z TVP pożegnał się Piotr Kraśko), jak również doniesień, jakoby Popek miała zostać szefową TVP Polonia. Dziennikarka nie potwierdziła tych doniesień.

Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam. Jestem zatrudniona w TVP jako dziennikarka. Co będzie dalej? Zobaczymy - powiedziała w rozmowie z Plejada.pl.

08.01.2016 Warszawa Siedziba TVP Konferencja prasowa Jacka Kurskiego nowego prezesa TVP n/z Danuta Holecka, Przemyslaw Babiarz, Prezes TVP Jacek Kurski, Anna Popek, Maciej Stanecki fot. Stefan Maszewski/REPORTERStefan Maszewski/REPORTER / REPORTER

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Popek poczuła się w obowiązku, by odnieść się do komentarzy fanów. Wcześniej na swoim profilu zacytowała wiersz Zbigniewa Herberta.

 

"...generałowie ostatnich wojenjeśli zdarzy się podobna aferaskomlą na kolanach przed potomnościązachwalają swoje...

Posted by Anna Popek on 8 stycznia 2016

 

Popek weszła nawet w polemikę z internautami.

Zupełnie tego wszystkiego nie rozumiem. Po co tak ostentacyjnie wychodzić z konferencji? Więcej Pani na tym straci niż zyska. Za 4 lata inni dorwą się do koryta i Pani wtedy poleci z całą resztą. Uchronią się tylko Ci, którzy nie będą się wychylać. W programie śniadaniowym to naprawdę trudne nie było - pisali internauci.
Przecież w życiu nie chodzi o to, aby się "nie wychylać", prawda? - napisała.

 

08.01.2016 Warszawa Siedziba TVP Konferencja prasowa Jacka Kurskiego nowego prezesa TVP n/z Maciej Stanecki , Jacek Kurski fot. Stefan Maszewski/REPORTERStefan Maszewski/REPORTER / REPORTER

ZI

 

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (231)
Anna Popek usuwa wpisy fanów na FB: Nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wpac

  Oceniono 50 razy 42

  Piękna para. Z dwóch pensji będzie łatwiej Kurskiemu uregulować alimenty.

 • Gość: popis nie moja bajka

  Oceniono 44 razy 38

  Czyli w myśl pisowskiej zasady ; o mnie / o nas / można mówić, pisać tylko dobrze bo tylko ja / my / mamy rację !! Demokracja po pisowsku !!!

 • tribar

  Oceniono 35 razy 27

  Uwielbiam tych pracowników, którzy lecą fotografować się z prezesem (zwłaszcza politycznym) - ich pierwszych zwolnią. Po co im to zdjęcie? Kasy nie da, a prezes nawet nie wie kto stoi obok. To wręcz jak pocałunek Judasza. Ja już przeżyłem kilkunastu prezesów, z żadnym nie mam zdjęcia, z kolei tych pracowników, którzy są na fotografiach już nie ma w pracy... Brązowe nosy/włażenie w dupska, nie pomaga w pracy - wbrew powszechnemu mniemaniu.

 • Gość: randomouse.niezalogowany

  Oceniono 25 razy 19

  redaktor Popek ma pisowską mentalność. W PiS też nie ma nikogo, kto przyjąłbym na klatę słowa krytyki i na nią odpowiedział ze spokojem, argumentując swoje racje. Najlepiej pokazała to ta nagonka na prof. Staniszkis, kiedy skrytykowała działania rządu i samego Nadprezesa.

 • Gość: skumbriowy

  Oceniono 31 razy 19

  pozowanie do zdjęcia z tym karłem moralnym kurskim, już jest dyskwalifikujące z grona przyzwoitych ludzi, ale to jeszcze nic w porównaniu z 5 sędziów TK (Henryk Cioch, Lech Morawski, Mariusz Muszyński i Piotr Pszczółkowski, Julia Przyłębska) ponoć wybitnych znawców prawa którzy przyjęli nocne nominacje od rezydenta i świadomie wzięli udział niszczeniu ładu prawnego w państwie. Przy tych typkach, to pani Popek tylko niewinna igraszka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX