Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie męża... bez spodni. "Dumna! Brawo, kochanie". Powód? Wyjątkowy

Robert Lewandowski/Anna Lewandowska

Robert Lewandowski/Anna Lewandowska (Screen z Facebook.com/Anna Lewandowska)

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie męża. Bez koszulki. Pokazała też jego zdjęcie bez spodni - z czasów, kiedy był jeszcze chłopcem.

Robert Lewandowski w plebiscycie Złota Piłka FIFA zajął 4. miejsce. To niebywały sukces, który jego żona, Anna Lewandowska, uczciła między innymi ciekawym wpisem na Facebooku. Trenerka zestawiła współczesne zdjęcie Roberta Lewandowskiego bez koszulki z... jego dziecięcym zdjęciem, na którym pozuje w samych slipkach.

Aaaa mój mąż 4 miejsce - Złota Piłka FIFA! Dumna! BRAWO kochanie Robert Lewandowski !!!!??Aaaaa Ballon d'Or! 4th place! Super proud of my husband! ????????

Posted by Anna Lewandowska on 11 stycznia 2016

O podobieństwie nie będziemy się tu wypowiadać, dość zauważyć, że Robert Lewandowski od małego miał skłonność do pracy nad ciałem, dzięki czemu dzisiaj wygląda jak młody bóg. Dodamy tylko, że byliśmy bardziej niż pewni, że pod takimi zdjęciami znajdziemy gorące wpisy fanek rozpływających się nad fantastyczną sylwetką sportowca. Tymczasem większość wpisów to były dywagacje, czy polscy piłkarze już wcześniej byli wysoko w tym zestawieniu FIFY. Robertowi Lewandowskiemu gratulujemy zatem nie tylko 4. miejsca, ale i naprawdę wiernych fanów sportowych.

JZ

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (3)
Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie męża... bez spodni. "Dumna! Brawo, kochanie". Powód? Wyjątkowy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  niech pokaże lepiej swoje cycki na plotku-piatek nie długo.

 • Gość: majka

  0

  Roberta w negliżu można pooglądać!! Gorzej gdyby to cudo narodowe się rozebrało!! Strach patrzeć!! Na ciałko chłopca, wielką głowę, chłopskie łapska i siną skórę:):):):)

 • Gość: skrytykrytyk

  0

  A gdzie to zdjęcie? I co to za powód? Nie widzę czy nie ma? :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX