Agnieszka Szulim weźmie ślub NA ZAMKU?! Skomentowała doniesienia. "Nikt nic nie wie, ale..."

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak planują bajkowy ślub na zamku krzyżackim? Tak przynajmniej twierdzi "Super Express". Dziennikarka szybko i dosadnie skomentowała te rewelacje.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zaręczyli się na oczach gości Balu TVN, nie dziwi więc, że media oczekują, że ich ślub będzie wydarzeniem roku. Super Express donosi, że ceremonia odbędzie się na zamku krzyżackim w Gniewie. Brzmi bajkowo? Dalsze doniesienia gazety są jeszcze bardziej oderwane od rzeczywistości. Zaproszonych ma być trzystu gości, którzy będą mogli podziwiać pojedynki rycerskie, wysłuchać gregoriańskiego chóru, otrzymać specjalną asystę honorową husarzy i postrzelać z armat. Koszt ceremonii? Milion złotych.

Szulim nie pozostawiła tych rewelacji bez komentarza. Na Instagramie w dosadnych słowach wyraziła, co sądzi o takich artykułach:

Po moim trupie. Nikt nic nie wie, ale piszą wszyscy. Show-biznesowe dziennikarstwo śledcze. W oparach absurdu. Maraton uśmiechu. Kto im wciska te kity. Ile jeszcze zamków i hoteli. Darmowa reklama dźwignią handlu.
Fani Szulim  mieli z artykułu niezły ubaw:
Tylko 255 zł od osoby? Coś te tabloidy się nie wysiliły :-P
Polska w ruinie a tu proszę, pojedynki rycerskie...i inne hulanki.
A zamiast wypowiedzieć "ślubuję", Panna Młoda rzuci chustkę na Młodego z okrzykiem "mój ci jest!".

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
Agnieszka Szulim weźmie ślub NA ZAMKU?! Skomentowała doniesienia. "Nikt nic nie wie, ale..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Na Hogwart - cie?

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  ppasują do siebie jak siodło do żaby --stara raszpla i maminsynek

 • Gość: drybdas

  0

  Achhh jak ci ludzie się 'dobierają' poprzez pryzmat kasy. Hehe 80% polek by poślubiła tego paszczura i kochała do końca życia...................... --> JEGO PIENIĄDZE! Podpisała intercyzę ale nie będzie potrzebna bo po co jej 20 tys mies. alimentów jak ma na co dzień prawie 4 mld. Boszzzzz hahaha.

 • Gość: shadow

  0

  Ale puści jesteście wy wszyscy. Zero biblijnej miłości bliźniego, zero szacunku do drugiego człowieka i tolerancji. Co was obchodzą cudze związki? Nawet, jeśli on jest młodszy a ona nieco starsza, to co z tego? Nikt wam nie powiedział, co jest dobre a co złe. Moralna zgnilizna.

 • Gość: cool

  0

  Fajnie się za Genowefę Pigwę przebrał.

 • Elizka Win

  0

  a kogo to obchodzi ten ich ślub...........wyjątkowo niedobrana para

 • Gość: Kes

  0

  Może i wyglądają jak matka z synem ale Pani Agnieszka na pewno nie jest pustą laską, która leci tylko na bogatych, przystojnych i wysokich facetów. Inni, jak widać na zdjęciach, też mają u niej szanse.

 • Gość: JanKa

  0

  ale piękna para :) jak mamusia z synalkiem na balu maturalnym.. a ta pani już jest po rozwodzie? .... czy będzie ślub kościelny ????? proponuję jako tą nową narodową jakość zatrudnić ja w TVP 1

 • Gość: znawca

  Oceniono 1 raz -1

  Ona jednak wygląda jak jego mamusia !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX