;

Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult wrócili do siebie? Plotki przez jedno zdjęcie. Jednak on jest już podobno z...

Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult

Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult (Screen z Twitter.com/Bulls)

Złote Globy 2016 stał się areną miłosnych perypetii Jennifer Lawrence i jej byłego. Aktor po rozstaniu ze zdobywczynią Oscara związał się ponoć z Kristen Stewart. Jednak na ceremonii zrobiono TO zdjęcie.

Jennifer Lawrence rozstała się z Nicholasem Houltem latem 2014 roku. Podobno wszystko przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, tak że obojgu łatwo było potem bez traumy wejść w kolejne związki. Tymczasem na Złotych Globach 2016 Amy Kaufman dziennikarka "LA Times" zrobiła takie zdjęcie:

 


 

Zdjęcie Lawrence, która podczas przerwy reklamowej, rozmawia ze swoim byłym odbiło się szerokim echem. I sprowokowało do zadania pytania: Czy do siebie wrócą? Jest ono o tyle zasadne, że para ma na swoim koncie już romantyczne powroty po zerwaniu. Być może tak by było i tym razem, gdyby  nie fakt, że Hoult podobno mocno zaangażował się w związek z... Kristen Stewart! Para zbliżyła się do siebie na planie filmu "Equals"

Oboje wiele przeszliśmy i wykorzystać takie przeżycia, to byłoby straszne - mówiła Stewart w rozmowie z Thedailybeast. - Zwykle chcesz po prostu ruszyć dalej, a tu czerpaliśmy oboje z naszych doświadczeń i mogliśmy je wykorzystać do czego dobrego.

Jennifer Lawrence, Kristen StewartAP

W filmie Hoult i Stewart grają parę i podobne uczucia z planu przeniosły się do rzeczywistości. Według doniesień tabloidów widywano ich razem, jak wychodzili z jednego hotelu, czy z restauracji. Czy jednak to coś poważnego? Dobrze jeśli sami zainteresowani znają odpowiedź, bo w trójkącie miłosnym Lawrence-Hoult-Stewart podjęcie żadnej decyzji nie wydaje się łatwe. W końcu stara miłość nie rdzewieje, zwłaszcza, gdy wygląda TAK:

 

ZI

 

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (2)
Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult wrócili do siebie? Plotki przez jedno zdjęcie. Jednak on jest już podobno z...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Gość

    Oceniono 1 raz 1

    Tworzyli piękną parę i mam nadzieję, że do siebie wrócą. Nie cierpię Kirsten, a Nicholasa wręcz kocham i serio ciężko by mi było widywać go z tą zdzirą, która zdradza na prawo i lewo swojego (obecnie już byłego) chłopaka...

  • Gość: kassie

    0

    J. Lawrence już majstruje przy twarzy, niedługo będzie wyglądać jak balon, młoda dziewczyna a twarz już naciągnięta na maxa i gładka, będzie z tego następna Donatella V.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX